Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz bakter24 #4076 üzenetére

    Ugyanaz a build, mégis kivettek belőle valamit ami a te verziódban még benne volt, kérdés miért. Nem jöttem rá mi az.
    Leteszteltem a memóriakártyát, van rajta jópár "hibás szektor", ez lehetett a probléma.

    addamka: sajnos ez van, majd megoldom valamilyen taskmanagerrel. Az jobban zavar hogy olyasvalami fut amit nem is használtam.

    Maximum1: én nem tudom, nekem úgy tűnik hogy mindenki kezében szifon van. Mert azt ugye nem szokás zsebre tenni, mutogatni kell és úgy tartani hogy látsszon rajta az alma mert úgy nem bontja a hívást ;)
    Akkor jönnek zavarba ha bluetoothon át kellene küldeniük valamit vagy szoftver nélkül szabványcsatlakozóval számítógépre csatlakoznának stb. Olyankor nyer új értelmet az "ez nem telefon, ez ájfón" kijelentés.
    Nem mondom hogy rosszak a termékeik, egy Macbook Pro-t nem utasítanék vissza (csak ne lenne olyan egyszerű az OS-X mint a faék) de nem kéne túlmisztifikálni. Olyan mint a Vaio. Ha az emberek meglátják a Sony feliratot egyből a minőségre asszociálnak, ugyanakkor többnyire ugyanazt a plasztik gagyit gyártja nekik az asus amit magának, ráadásul minden indokolatlanul drága hozzá és ha elromlik lehet küldeni bulgáriába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák