Hi​r​d​e​t​és​

2018. január 19., péntek

Gyorskeresés

(#5751) Cybertrone válasza stilo18 (#5750) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Nekem autó fényerőn van, szépen feltolja napfényben és kész, lehet látni, sokkal jobb mint az előd HTC-nek! A képek meg lemásznak róla... persze a tesztben a pentile is megbocsátható, meg még sok minden, de hát ahogy írtad is kicsit egyfelé húz a teszter! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5752) MerLinh válasza stilo18 (#5750) üzenetére

MerLinh
(őstag)

+1 minap verőfényes napsütésben nem volt nehéz használni a telefont (pedig probálttam úgy állni hogy rá süssön), sensationnál nem láttam semmit =) úgyhogy ha ezentúl ilyen lesz bármelyik telefon mint ez akkor már nem kell felemlíteni hogy melyik olvasható melyik nem.....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5753) stilo18 válasza Cybertrone (#5751) üzenetére

stilo18
(őstag)

Ilyen szénné hypeolt telóknál már nincs olyan tesztelő, aki objektiv tudna maradni...

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S7 Black

(#5754) Cybertrone válasza stilo18 (#5753) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

szomorú! :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5755) stilo18 válasza MerLinh (#5752) üzenetére

stilo18
(őstag)

Hát a fényereje a One X-nek, ha jól tudom csúcs...450 cd/m. Ezért nem is értem mi ez a One S is simán szénné veri napfényben duma...

(#5756) MerLinh válasza stilo18 (#5755) üzenetére

MerLinh
(őstag)

gondolom amoled miatt, de mind1
más: rommolt valaki mostanában? már viszket a kezem hogy dev unlockoljak vagy várjam meg az s-offot

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5757) exelsior1 válasza stilo18 (#5755) üzenetére

exelsior1
(őstag)

550 maxon, ami elég jó, azt nézve, hogy ilyenkor a fekete 0,39-en van.

Oneplus 5

(#5758) FragMaster válasza Cybertrone (#5749) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Azért gondolhatod, hogy nem kéket bámulsz amoleden. Tudhatod, hisz volt már olyan telefonon. A fehéregyensúly nem volt a helyzet magaslatán, mikor lőtték a képeket.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#5759) Cybertrone válasza FragMaster (#5758) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Amugy is kekes a beutese! Sajna...

(#5760) FragMaster válasza Cybertrone (#5759) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Hétköznapi használatban ez kb annyira zavató, mint a one x "sárgasága". Akkor tűnhet föl ha mást raksz mellé.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#5761) WiZARD válasza stilo18 (#5747) üzenetére

WiZARD
(PH! addikt)

onex 1 napig se bírja, sgs3 meg 1.5 napig. hát persze...
gáz ez a teszt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5762) exelsior1 válasza FragMaster (#5760) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Nekem nem tűnt fel sárgaság. Kifejezetten jó kijelző, kellemes színek erős kontraszt.

Oneplus 5

(#5763) FragMaster válasza exelsior1 (#5762) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Így akkor másnak a kékség sem fog ;)

(#5764) james008bond válasza stilo18 (#5747) üzenetére

james008bond
(PH! addikt)

Érdekes a cikk, mivel a jövőből jött :) Más is észre vette, hogy csak mintegy 2 nap múlva fog megíródni, mikor hivatalosan fogják megkezdeni a forgalmazását? :D

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5765) Cybertrone válasza FragMaster (#5763) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

A sargasag keszulekspecifikus szerintem, nem mind olyan, nekem a feher feher, ellenben a samoled mindig kekes!

(#5766) Xaels válasza Cybertrone (#5749) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Alacsony fényerőn van a kijelző azért kékül be ennyire mert a nagyobb kék szubpixelek adják emiatt a fényerő "nagyobb" részét.

A teszt meg ahogy írtad is egyértelműen részrehajló, a legtöbb áruház már beárazta jóval a 1X fölé a 16GB-os variánst, de "hivatalos árat még nem tudunk" persze. Egy Edigital, Speedshop, Expansys nem hinném, hogy ezen akarna nyerészkedni.

(#5765) Cybertrone: az a hír járja, hogy 2 gyártó szállít kijelzőt a 1X-hez. Lehetséges, hogy az egyiké kicsit másképp van bekalibrálva ezért "sárgás". Az enyém is fehér.

Üzemidőhöz külön: most járok 3óra 20perc kijelzőnél és van még 22% az akkuban. Párom öccse meggyötörte Samurai II-vel és Shadowgun-nal délután.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#5767) Szpisti válasza kosturica (#5748) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Köszi!

(#5768) Injun válasza stilo18 (#5747) üzenetére

Injun
(fanatikus tag)

Ez a gyökér tesztelő nem a Samsungot isteníti hanem a One X-et húzza le ahol tudja.Ha a Samsung fickó volna,térdelve szeretné :DD

(#5769) Cybertrone válasza Xaels (#5766) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Na legalabb valakie hasonlo! Akkuidore meg annyit hogy normalis ember este tolt, mer masnap a samuban marado esetleges 20%-al kitorolhetem a seggemet!:)

(#5770) exelsior1 válasza Cybertrone (#5769) üzenetére

exelsior1
(őstag)

A Note-omnak gyakran volt, ohgy este 50% is maradt, attól még feltöltöm én is, mert miért ne? Nem kerül semmibe, felteszem töltőre, majd reggel energiával tele (a teló, én mindig hulla vagyok reggel :D) leveszem. Egyedül nyaraláskor lenne jó ha többet bírna, de legtöbbször akkor is fel lehet este tenni, de attól még teljesen igaza van annak aki szerint lehetne erősebb az akksija, vagy kisebb a fogyasztása.

Oneplus 5

(#5771) Cybertrone válasza exelsior1 (#5770) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Lehetne, de akkor a vastagsag miatt, es a suly miatt lihegne sok ember!

(#5772) exelsior1 válasza Cybertrone (#5771) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Megállapíthatjuk, hogy kb mindegy :D Mondjuk lehetne két változat. A mostani és egy mondjuk 1 mm-el vastagabb és 10-20 grammal nehezebb 1,5-szeres akksival, akkor mindenki maga dönthetne, ohgy mi a fontosabb

Oneplus 5

(#5773) rígel válasza Xaels (#5766) üzenetére

rígel
(őstag)

Melyik az a két gyártó?
Én úgy tudom hogy s-lcd2-t csak egy gyártó készít. Persze lehet hogy rosszul tudom, ezért kérdezem.

(#5774) Cybertrone válasza exelsior1 (#5772) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Az a motorola:D

(#5775) Cybertrone válasza rígel (#5773) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Asszem Acer, es a sony, de nem biztos!

(#5776) exelsior1 válasza Cybertrone (#5774) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Ja, kár, hogy fél évet vártak vele, és semmi más nem változott :S Meg, ohgy természetesen sokkal drágább is. Az ilyeneket egyidőben, ugyanannyiért kéne árulni, hiszen a nagy akksi mellett a vékony és könnyű borítás is ugyanúgy extra.

Oneplus 5

(#5777) Xaels válasza exelsior1 (#5772) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Lehetne, de sajnos nincs így. Nekem az is megfelelne ha a márkaszervizben lehetne nagyobb akkut tetetni a készülékbe(bár én elégedett vagyok a mostanival is).

(#5776) exelsior1: na igen a Maxx elég vicces. Mindenki hasra esik mert 3300-as akku van benne, de az energia gazdálkodás több sebből vérzik és a felárért cserébe nem kapsz elég többletet.

(#5773) rígel: nem tudom pontosan, nem foglalkoztam komolyan a témával. Sokkal többen gyártanak amúgy kijelzőt mint akikről a hétköznapi ember tud.

[ Szerkesztve ]

(#5778) exelsior1 válasza Cybertrone (#5775) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Én úgy tudom, hogy a Samsung gyártja és a pixelelrendezés kísértetiesen (teljesen) hasonlít az LG Optimus 4X IPS kijelzőjéhez. Majd, ha az is megjelenik, kíváncsi vagyok élőben is ugyanolyan-e a képe a kettőnek. Mondjuk, érdekes lenne, ha a Samu a HTC zászlóshajóját ilyen jó kijelzővel vértezné fel, miközben nem sikerült megoldani, hogy RGB Amoled HD-s legyen a sajátjuk kijelzője.

Oneplus 5

(#5779) rígel válasza exelsior1 (#5778) üzenetére

rígel
(őstag)

Pontosan, én is így tudom!
S-lcd-t a Sony és a Samsung közösen fejleszették, és egy közös vállalatot hoztak létre a gyártásra. Ebből a közös cégből azonban 2011. végén a SONY kiszállt! Így kizárólag a Samsung gyárt s-lcd kijelzőt. Érdekes,nem?

Cybertrone:

Amint írtam a Sony már kiszállt a bizniszből. Az Acer gyárt s-lcd-t? Honnan az infó. Tényleg nem tudom, engem is érdekelne. Ha van biztos infód, oszd meg velünk. Ez a Samsung egyeduralom kissé idegesít, remélem tényleg van másik beszállító, bár kötve hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#5780) blackmacs

blackmacs
(fanatikus tag)

Na látom szét hype-olták a samut :R
Miért is ne.Akkor is One X a King :C

(#5781) Cybertrone válasza rígel (#5779) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Jo nagy fail...

(#5782) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

[link] összes.
[link] kijelző. 50%-os fényerőnél.

(#5783) Marchus

Marchus
(lelkes újonc)

Ha a sense ui-t lecserélem egy másik launcherre (pl Nova -ra), akkor több memória fog maradni a telóban és kevésbé fog merülni?

(#5784) Xaels válasza Marchus (#5783) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Lehetséges, hogy több lesz a szabad memória, de a Sense widgeteinek is búcsút lehet mondani. Merülni meg ugyanúgy fog, mert a kijelző viszi el a nagy részét és az Launchertől függetlenül ugyanúgy világít.

(#5785) Cybertrone válasza Marchus (#5783) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Nem. Memoria igy is agyig van!

(#5786) exelsior1 válasza Cybertrone (#5785) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Hát, nagyon nem, tisztítás után van kb 360 mega memória a gigából, a Galaxy Note-nak azért volt 570 megája a gigából, valami nagyon zabál a HTC-nél, persze tudjuk, a Sense-az :D

Oneplus 5

(#5787) Cybertrone válasza exelsior1 (#5786) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Igy van, addig mig nincs gond nem zavar! Mellesleg egy launchertol szerintem meg a sense a memoriaban marad!

(#5788) Marchus

Marchus
(lelkes újonc)

wow, köszi a gyors válaszokat :)

Akkor csak egy ROM csere tudna segíteni?

(#5789) Rhino666 válasza exelsior1 (#5786) üzenetére

Rhino666
(őstag)

Teljesen mindegy, ha kell a RAM akkor a Sense-t is kidobja a memóriából. Egy-két hosszas memóriaéhes játék után kilépéskor újraindul a Sense. Szóval gyakorlatilag kb. a teljes 1GB felhasználható.

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#5790) stilo18 válasza Xaels (#5784) üzenetére

stilo18
(őstag)

Lehet csak beképzelem, de amikor Apex Launchert használok kevésbé merül! Az biztos, hogy gyorsabb a teló...:)

(#5791) Xaels válasza stilo18 (#5790) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Widget okozhat több processzor és mobilhálózat használatot. Lehet Apex alatt nem használsz olyasmit ami ezekre támaszkodna így lehet nyerni némi üzemidőt talán. Önmagában a Launcher nem hiszem, hogy sok különbséget jelentene.

(#5792) stilo18 válasza Xaels (#5791) üzenetére

stilo18
(őstag)

Akkor neked van igazad, mondom lehet csak "flesselem"... :))

(#5793) lcee79

lcee79
(PH! addikt)

Hi!

Azt hogy lehet megoldani, hogy a háttérben olyan programok ne induljanak el amit sosem használok?
pl flickr akárhányszor bemegyek a feladatkezelőbe mindig ott van...
Nincs se accountom, se semmi ami miatt be kéne lépnie...
És van még pár ilyen

ROOT is garanciavesztős? vagy csak a főzött rom?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5794) lcee79

lcee79
(PH! addikt)

Akit érdekel van egy progi
Floating Player Beta 0.9.8
úgy játsza a videót mint SGSIII, hogy ki lehet rakni főképernyőre vagy akárhová

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5795) Avicularia válasza lcee79 (#5793) üzenetére

Avicularia
(PH! kedvence)

rootolni sem tudsz egyelőre,csak garivesztéssel
elég uncsi,hogy nem tudok semmit molyolni a cuccal,de nem fogom eldobni a garanciát :U

(#5796) buci30 válasza lcee79 (#5794) üzenetére

buci30
(PH! addikt)

[Stick it! (Pop-up Player)]

[ Szerkesztve ]

iPhone X 256GB, iPad Air2, Macbook Air, Apple Watch 42mm

(#5797) Psytech válasza lcee79 (#5793) üzenetére

Psytech
(senior tag)

Létezik rá gyári megoldás, fellelési hely:

Beállítások/Alkalmazások/Mind/ Ott kikeresed melyik az, ráböksz, és a jobb felső az a "Letiltás" (ha nem az, akkor a frissítések törlése és utána lesz letiltás), ha arra rányomsz, akkor eltűnik az app drawerből is és el sem indul. Ez egy elég jópofa dolog, majdnem olan mint ha TB-vel fagyasztanád :)

LG G3 & i4S & BB Z10 & Galaxy Tab 7.7 P6800

(#5798) james008bond válasza Psytech (#5797) üzenetére

james008bond
(PH! addikt)

És felolvasztani hogyan lehet?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5799) Youri válasza james008bond (#5798) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

A lista legaljára kerülnek a letiltottak

(#5800) james008bond válasza Youri (#5799) üzenetére

james008bond
(PH! addikt)

:R

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.