H​ird​e​tés

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#24001) Tyer válasza simico (#23979) üzenetére

Tyer
(PH! addikt)

Akkor segits kérlek, hogylehet előhozni...

Tyer - HTC 10 - v.7.0.1 (2.41.401.4) :D - Sense 8.0

(#24002) simico válasza Tyer (#24001) üzenetére

simico
(tag)

Ha nincs ott alapból a választható nézeteknél, akkor menü -> Edit tabs és ott a Week ikont lehúzod alulra a Month és Day közé :)

(#24003) enginev3.0 válasza Xaels (#23995) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem a gondot okozással van a gond, hanem hogy rá akarják-e tenni vagy sem :)

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24004) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Kéne nekem ebayről egy autóstartó, rendelt már valaki autós tartót amiben kellemesen csalódott?
Tokot most fizettem ki, plüss tok

Ez nagyon egyszerű és megbízhatatlan?
[link]

[ Szerkesztve ]

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24005) Tyer válasza Lacopapi (#23999) üzenetére

Tyer
(PH! addikt)

3g nekem jobban bejött

enginev3.0: Én ezt vettem, most várom...

simico: nade widget...

[ Szerkesztve ]

(#24006) Zsirmanc válasza enginev3.0 (#24004) üzenetére

Zsirmanc
(fanatikus tag)

Nekem ez van. A tartókar már a Desire-t és a Sensation-t is tartotta. A HR fejet értelem szerűen cseréltem a telefonnal együtt.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#24007) g0n21 válasza Zsirmanc (#24006) üzenetére

g0n21
(senior tag)

+1

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Certina DS Action diver quartz chrono, Certina DS Podium GMT Chrono kvarc, Certina DS Podium automatic ELADÓ! 85/100/95

(#24008) vatoteam válasza Tyer (#24005) üzenetére

vatoteam
(tag)

Én ezt ajánlanám, ha vízszintesek a lammellák az autóban.

(#24009) Tyer válasza vatoteam (#24008) üzenetére

Tyer
(PH! addikt)

Nekem a burok miatt nem jók ezek:)

jut eszembe, megjött mégegy tok, majd teszek fel képet ha érdekel valakit...

[ Szerkesztve ]

(#24010) batai15

batai15
(PH! félisten)

Közbe figyelgetem a dokkolókat.
Elvileg ez a hivatalos :
http://www.youtube.com/watch?v=ELsXu7IQomo
HTC CR S650 Desktop Dock for HTC One

Elég drágának tűnik.. meg éri a pénzét?

[link]
Ezek pedig nem hivatalos dokkolók.
Valakinek van ilyenje?
Mik a tapasztalatok?
Tyer , engem mindenféle tok érdekel :D

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#24011) CrAck69 válasza Tyer (#24009) üzenetére

CrAck69
(senior tag)

Gondolom ha használnád akkor könnyen le lehet pattintani a burkot róla :)

S7 gold

(#24012) Tyer válasza CrAck69 (#24011) üzenetére

Tyer
(PH! addikt)

De nem szeretném lepattintani, mert pont azért van rajta, hogy ne érjen a telefonhoz más.

Képek:

(#24013) Caaabi

Caaabi
(senior tag)

Aki kérte, hogy szóljak mi lett a micro usb-s dologgal hogy nem töltött a készülék, válaszom hogy bevittem miskolcon egy szervizbe, ahol szétszedés után kiderült, hogy a hibavalószínűleg szoftveres, mivel a készülék töltödik, de ezt nem jelzi, ezután hazahoztam, wipeok után pedig ujraraktam a viperx romot, majd tbp van visszaállítottam a progikat és már jó minden úgy néz ki eddig :)

iPhone 7 plus / Honda Civic 1.8 i VTEC EX

(#24014) CrAck69 válasza Tyer (#24012) üzenetére

CrAck69
(senior tag)

Értem :)

S7 gold

(#24015) pixta78 válasza Zsirmanc (#23974) üzenetére

pixta78
(tag)

Nem talàltam, tudsz javasolni?

A kocka el van vetve!

(#24016) LouiS22 válasza Caaabi (#24013) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Na, ez jó hír. Mondjuk az érdekelne, hogy mi miatt nem töltötte, illetve nem jelezte. Nem raktál fel valami akkumulátor kijelző modot?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24017) LouiS22

LouiS22
(PH! addikt)

Off, de gondolom hallottátok a T-Mobile újítását.

Holnaptól a legnagyobb mobilnetes csomag, amit telefonhoz lehet kapcsolatatni, az bizony kemény 500 megabájt lesz. 2013-ban.

Ez persze nem érinti a minden az egyben csomagosokat.

És hallom a mondatot: nem a zemberek fizetik meg. Nem mi? Szétszopatták őket, és most nem fognak hálózatot fejleszteni, b verrzió: túlságosan sokan okostelefonálunkés mobilnetezünk, a különadó és szopatás miatt nem bővítenek hálózatot.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24018) batai15 válasza LouiS22 (#24017) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

LOl . Multkor megkérdeztem mér ennyi a mobilnet. persze ők meséltek jobbra balra. rákérdeztem hogy hello , nem kerülne többe.. erre nem válaszoltak.,

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#24019) Xaels válasza LouiS22 (#24017) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Erről van valahol valami linkesíthető info?

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#24020) Caaabi válasza LouiS22 (#24016) üzenetére

Caaabi
(senior tag)

nem raktam fel semmit :S Édesapám használja a HOX ot és nem telepítgetett rá semmit, lehet hogy csak régóta az a rom van rajta és már ideje volt a wipeokat megejteni... bár akkor is furcsának tartom a jelenséget remélem mostmár minden rendben lesz vele a továbbiakban :)

iPhone 7 plus / Honda Civic 1.8 i VTEC EX

(#24021) LouiS22 válasza Xaels (#24019) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

[link]

Az ÁSZF-et most nincs kedvem átnyálazni, de benne kell lennie abban is, most beszéltem a 1430-cal és megerősítette az ügyintéző is, hogy holnaptól kivezetik a régi mobilhoz kapcsolható csomagokat, a legnagyobb meg az 500-as lesz.

És itt a hivatalos:

[link]ű

Egy kommentelő viszont érdekes dolgot ír:

A netet tartalmazó csomagok nincsenek emlitve melyekhez +1000 ft-ért 1GB jár!
MozaikXS 3200 ft (200MB)
Limitbővítő 1000 ft (1GB)
4200 ft 1.2 giga net és 100 perc beszéd...

[ Szerkesztve ]

(#24022) Xaels válasza LouiS22 (#24021) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nem vagyok T-s, de csodálkoztam is volna ha ennyire sarkalatosan lépik ezt meg.

(#24023) LouiS22 válasza Xaels (#24022) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Figyi, meglépték. Az, hogy van egy ilyen kiskapu, amit amúgy nem reklámoznak. Nézd meg a linket: ott egy szó nincs erről. Mobiltelefonhoz ajánljuk, Táblagéphez ajánljuk. És ennyi.

(#24024) Xaels válasza LouiS22 (#24023) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Régi klasszikus előfizetések mellé kötött csomagokat korlátozták. Eleve badarság azokhoz ragaszkodni, ha az ember komolyabb netet is akar. Gondolom megnézték az előfizetőket és rájöttek, hogy a kutyának sem kell ezekhez 500MB-osnál nagyobb csomag. Aki meg akart többet az már rég keresett jobb csomagot

(#24025) batai15 válasza Xaels (#24024) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Hát azért nem tudom hogy vagy vele, de 2000 mégis csak 2 000 m 500 mega netért.. nem sok kicsit?

(#24026) Xaels válasza batai15 (#24025) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nekem anno ennyiért 200MB járt másik szolgáltatónál. Most 500MB kapok. Viszont itt nem erről van szó, hogy mennyibe kerül. Ennél sokkal jobban jár aki okostelefon mellé olyan tarifacsomagot választ amiben alapból van net és 1000HUF-ért bővítheti 1GB-al ha kevés a benne foglalt. A flottás csomagok megint más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#24027) LouiS22 válasza Xaels (#24026) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Így van. Én is most nézem, hogy sokkal olcsóbban jövök ki, ha most átváltok az XS csomagba, és kérek mellé SMS csomagot. Nonszensz :)

(#24028) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Tegra 3-on melyik autós játék fut szépen? Bevallom néztem egy real racinges videót, és megjött a kedvem valami autós játékhoz, de szép grafikája legyen, és irányítása se legyen nagyon kutya... :)
Valaki?

(#24029) LouiS22 válasza Xaels (#24024) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Ez mese. Nekem ne mondja senki azt, hogy 2013-ban az lenne a trend egy okostelefont használónál, hogy ne szeretne rajta netezni. Lehetőség szerint minél többet. Adott esetben 500 megánál is többet.

Egészen biztos vagyok abban, hogy azért van ez a variálás, mert túl sokan használnak már okostelefont, bővíteni meg nincs miből (nem ad rá lóvét a tulaj), mert az állam lenyúlja azt a részt. Megoldás: szopjon az, aki amúgy is szopni szokott, hiába mond mást a kormányzati szócső.

[ Szerkesztve ]

(#24030) H3gam válasza enginev3.0 (#24028) üzenetére

H3gam
(senior tag)

Tegra3-on?! bármelyik! (most wanted, asphalt 7, real racing 3)
Hox-on!? egyik se! :DDD
amúgy utoljára, amikor próbáltam az asphalt 7 jól ment azt hiszem.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#24031) enginev3.0 válasza H3gam (#24030) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

És a need for speed?

Reel racing nagyon jónak néz ki

[ Szerkesztve ]

(#24032) H3gam válasza enginev3.0 (#24031) üzenetére

H3gam
(senior tag)

hát sajnos a most wanted hox-on olyan mintha lassítva lenne :/ élvezhetőnek nem nevezném.

(#24033) Tyer

Tyer
(PH! addikt)

Kerestem, nem találtam, ezért kérdezem:
T-mobilos MMS beállitások-at valaki leirná nekem, mert igy nem megy. (alap)

Másik kérdés amire nem kaptam választ:
Mennyire van értelme a virusirto progiknak?

(#24034) Xaels válasza LouiS22 (#24029) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nem mese. A klasszikus tarifacsomagok alapdíja elég "magas" a bennük foglalt szolgáltatáshoz mérten. Amellé az 500MB-nál nagyobb net annyiba kerül(t), hogy a kettő nagyon sokba fájt(jelenleg a Telenornál 2600HUF az 1GB-os csomag) volna ezért sokan nem mentek efölé. Aki ragaszkodik okostelefonja mellé a klasszikus csomagokhoz az szerintem nem gondolta át teljesen.

Egy példa a T-től: a legalapabb csomag havidíja 1950HUF, ebben az égvilágon nincs semmi extra. A percdíjak kriminálisak. Emellé megkötsz egy 500MB-os csomagot és ott vagy, hogy 4000havonta. Nem éri meg akkor már inkább 4200-at kiperkálni összesen és akkor valamivel jobb percdíjakat kapsz és 1,2GB adatforgalmat?

(#24035) H3gam válasza Tyer (#24033) üzenetére

H3gam
(senior tag)

Szerintem annak csak akkor van értelme, ha warez-olsz(amit ugye nem teszel :((( ) és mindenféle helyről töltesz le a play helyett (mert ott nem valószínű hogy nagyon belefutsz, főleg legalább 2-3 hónapja fenn lévő alkalmazásoknál, mert általában addigra kiszűrik az ilyet.)
Ha nem kattintgatsz mindenféle spam linkre, akkor komoly bajod nem származhat abból ha nem használsz, esetleg hetente letöltöd az egyik ingyenes vírusirtót lefuttatod, megnyugodsz, majd letörlöd.

[ Szerkesztve ]

(#24036) BenHans

BenHans
(PH! addikt)

[Ez] volt már?
Meg [ez].

[ Szerkesztve ]

♥"...gialla come er sole, rossa come er core mio..."♥ ★LH44 - Still I Rise★ ✔HTC One (M7) - The world is beautiful outside, when there is stability inside.✔

(#24037) Avicularia

Avicularia
(PH! kedvence)

Megy az a real racing 3, csak nem a marketböl kell letölteni
Csináltam gyorsan egy videót asus transformerrel a hoxról, hogy fut rajta[link]

(#24038) BenHans válasza BenHans (#24036) üzenetére

BenHans
(PH! addikt)

Bocs, lejárt a szerk....

Nem túl jó az angolom valaki leírná hogy milyen véleménnyel voltak a kameráról? :B :R

[ Szerkesztve ]

♥"...gialla come er sole, rossa come er core mio..."♥ ★LH44 - Still I Rise★ ✔HTC One (M7) - The world is beautiful outside, when there is stability inside.✔

(#24039) enginev3.0 válasza Avicularia (#24037) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Linket kérhetnék hozzá?

(#24040) Eddie141 válasza Avicularia (#24037) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

A kamera teszi, vagy tényleg ennyire silányul fut ez is a HOX-en? :) Lenyűgöző, hogy mennyire optimalizálatlan minden, amikor elméletileg elég jó alap lenne gamelésre a hardver.

(#24041) _MG_ válasza enginev3.0 (#24039) üzenetére

_MG_
(lelkes újonc)

PM-be dobok 1-et ha gondolod, mert ugye itt nincs helye wareznak ! :))

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24042) Avicularia válasza _MG_ (#24041) üzenetére

Avicularia
(PH! kedvence)

Ingyenes a program,szvsz ez nem warez hogy kib@sznak velünk és az ember máshonnan szerzi be.

(#24043) _MG_ válasza Avicularia (#24042) üzenetére

_MG_
(lelkes újonc)

akkor bocs :)... nincs marketen így gondoltam nem is annyira elérhető hivatalosan még :((( :((

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24044) Tyer

Tyer
(PH! addikt)

Alapértelmezett értesitési hangot hogylehet némára tenni, ha töröltem a mediaservert?

(#24045) MerLinh válasza Tyer (#24044) üzenetére

MerLinh
(őstag)

hát megkeresed és letörlöd azt is =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24046) Tyer válasza MerLinh (#24045) üzenetére

Tyer
(PH! addikt)

Mielőtt letöröltem néma volt:)

(#24047) conanabarbár válasza H3gam (#24032) üzenetére

conanabarbár
(fanatikus tag)

én nem vagyok benne 100%ig biztos,hogy a tegra miatt akadnak a játékok,mert ha jól emlékszem az asus nexus 7 tabomban is ugyanez a hardware volt,de azon vajsímán ment minden játék!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#24048) Peterson_

Peterson_
(Arcképgyáros)

Sziasztok!
Tudom, hogy vissza kellene olvasnom, de fél óra után nem találtam erre utaló dolgot, úgyhogy inkább kérdezek.

A páromnak vettünk egy OneX-et kb 3 hónapja a T-nél.
Időközben szépen kijött rá a 4.1.xxx frissítésként, feltelepült, gond egy szál se...tegnap estig.
Eddig is ritkán előfordult, hogy a kijelző a döntésnél nem akart elfordulni, de magától megszűnt szinte azonnal, most azonban így is maradt.

Olvastam, hogy másnak is akadt ilyen problémája, különböző "megoldások" is voltak, de ami igazán működik egy sem.
Természetesen engedélyezve van a gesztusoknál is, de sem a böngésző, sem a képeknél, de még játékokban sem működik a funkció.
Valaki találkozott ezzel a problémával?
Bevinném a T-s szervizbe, de kb lerendeznék egy factory resettel. :U :(

A válaszokat előre is köszönöm :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24049) Tigerteam válasza Peterson_ (#24048) üzenetére

Tigerteam
(őstag)

Lehet elég is a reset, elég egy apró hiba és rosszul települ a frissités..

Samsung Galaxy S6 Edge

(#24050) H3gam válasza conanabarbár (#24047) üzenetére

H3gam
(senior tag)

de hisz én is pontosan ezt mondom mióta, hogy a tegránál jobb nincs ha játszani akarsz! (még a galaxy s3on is akad a real racing3) leírhatatlan vajsima minden játék nexus7-en.
itt konkrétan a hox gyári szoftjával van a gond, valami nagyon nem stimmel a htc szoftal, vagy gyárilag vissza van véve a gpu 300-350 mhzre (a hivatalos 520ról) vagy csak szimplán nagyon rossz az optimalizáció.
de lényegtelen nem is érdekel, csak magamat ismétlem hetek óta. de úgyis megint le leszek szólva, hogy csakis a tegra a hibás...
szóval ha hoxon játszani akarsz akkor a romolás kötelező (pl icecoldjelly)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.