Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#12001) nistv4n válasza Avicularia (#11995) üzenetére

nistv4n
(tag)

2014 pont jó dátum nekünk, hisz arra már ez a telefon kiszolgálta az idejét, és lehet menni más céghez.

(#12002) lcee79

lcee79
(PH! addikt)

Azt nem tudom mikor veszik már észre hogy afolyamatos fejlődést nem lehet fenntartani. Ha valami nem fogy annyira mint egy negyed éve az azért is lehet mert az emberek meg vannak elégedve az előző készülékükkel. És ha nem fogy a termék akkor már jönnek a leépítések stb... Szerintem nem teljesen jól irányba haladnak a dolgok.

Bár az Applenek sikerült olyan réteget találni aki ha meg van elégedve ha nincs cserél...
Ezt kell a többieknek eltanulni...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#12003) waccamár válasza chester99 (#12000) üzenetére

waccamár
(fanatikus tag)

alapból nem jár hozzá, jót és olcsót együtt ebayen tudsz venni.

(#12004) Acheron válasza pusihusi (#11999) üzenetére

Acheron
(senior tag)

Nem mérgelődöm :N
Egyelőre csak megrendeltem, de nincs raktáron. Bármikor visszamondható lenne. De nem hiszem, hogy visszamondom, akkora áresést azért nem várok. Nem 160 :N

Egyik lábam, itt a másik...

(#12005) chester99 válasza waccamár (#12003) üzenetére

chester99
(fanatikus tag)

értem, nézegetem őket, esetleg valaki aki vett már onnan linkelhetne melyiket lenne érdemes megvenni...így nem látom át melyik lenne a jó

HTC U12+/THE BEST/

(#12006) g0n21 válasza chester99 (#12005) üzenetére

g0n21
(senior tag)

Nekem van egy egy mayflower*uk nevű eladótól, keresőnek a "htc one x hard case" vagy silicone case....
Majd belefáradtam, és vettem egy fehér "HTC HC C704"-es tokot...

Kronometer.hu // nick: Gonzi // ** GrandSeiko SBGA211 Snowflake FS, 4800eur //IWC Portugieser Chronograph 3714 - 3550eur // Girard Perregaux Laureato 8010 - 4500eur ** Seiko 6138-3002 Jumbo 1973 - 220e;

(#12007) Jocky válasza Acheron (#12004) üzenetére

Jocky
(kvázi-tag)

Off: Nekem van eladó fekete 23 hó garival és független!120-ér. :P

[ Szerkesztve ]

(#12008) Acheron válasza Jocky (#12007) üzenetére

Acheron
(senior tag)

Fehér lesz... :P :)

(#12009) Kronk válasza chester99 (#12000) üzenetére

Kronk
(őstag)

félrement...

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#12010) Cybertrone

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Kurva hamar csődbe fog menni az egész ramazuri, hogy ha a vágottszeműek nem tesznek valamit... :W Winfos mobilt nem veszek, akkor marad a Samu :((

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12011) kosturica válasza Cybertrone (#12010) üzenetére

kosturica
(PH! addikt)

Ezt olvastad már? :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#12012) attis321

attis321
(újonc)

valaki nem tudja, hogy ahelyett az enyhénszólva elrontott vietnamese IME helyett hogy lehet beállítani a htc billentyűzetét? köszi

(#12013) g0n21 válasza kosturica (#12011) üzenetére

g0n21
(senior tag)

És ezt a cáfolatot olvastátok már?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // ** GrandSeiko SBGA211 Snowflake FS, 4800eur //IWC Portugieser Chronograph 3714 - 3550eur // Girard Perregaux Laureato 8010 - 4500eur ** Seiko 6138-3002 Jumbo 1973 - 220e;

(#12014) Pistakiss válasza Avicularia (#11995) üzenetére

Pistakiss
(őstag)

Háát!
Természetesen elovastam. Miért lenne a vég, ha esetleg mással karöltve gyártanák tovább a telefonokat? Meg az sem reménytelen, hogy ezzel az új árpolitikával kilábaljanak a bajból.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#12015) LouiS22 válasza Pistakiss (#12014) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Jaj már, minek kell minden pletykának felülni és azonnal rémeket látni? Várjátok meg, amíg ők bejelentik. Addig csak spekuláció itt meg megy a para :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#12016) Lacy6 válasza chester99 (#12000) üzenetére

Lacy6
(senior tag)

link

Mikor azt mondják: Nem éled túl a vihart, visszasúgom nekik mosolyogva: Én vagyok a vihar!

(#12017) lcee79 válasza g0n21 (#12013) üzenetére

lcee79
(PH! addikt)

Érdekes, pedig már több hír is volt hogy beats audioval szakít

Tudok ajánlani a HTC-nek egy jó stratégiát, a meglévő ügyfeleknek is osztogasson egy ilyen 76.000 ft-os beats audio fejhallgatót (más boltokban 82.000-től 90.000-ig van...még jó hogy lehet kapni :) ), az újak meg eleve kapják a dobozban...
Szerintem több htc-s lesz mint képzelnék :)
Persze ez sosem lesz :)

Az olcsósítás viszont remélem bejön, mert feleségemnek akartam venni t-mobilban ONE S-t, de az ára kissé sok, pláne hogy nem is az S4-es procival adják... mondjuk max. 100.000 lenne 2 évre az már nem lenne rossz... :) (ettől többet nem tudom engednének-e)

[ Szerkesztve ]

(#12018) Rhino666 válasza lcee79 (#12017) üzenetére

Rhino666
(őstag)

Hát eléggé vicc, hogy annó én vettem 120-ért a HOX-ot előfizura, most a HOS annyi, a HOX-ot meg felvitték 145k-ra, hogy fogyjon az a f0s SGS3 is (szintén 145k-ra olcsósítva). :U

[ Szerkesztve ]

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#12019) Barnee88 válasza lcee79 (#12017) üzenetére

Barnee88
(tag)

s4-es one s-t már lehet kapni függetlenül 100 ezer alatt is! Sokkal jobban megéri mint egy s3-asért 120 ezret adni, hogy még akkor is ha csak bolti gari jár hozzá.

(#12020) rígel válasza Barnee88 (#12019) üzenetére

rígel
(őstag)

Hát persze! Bolti "garanciával" tuti vétel. :Y

(#12021) Lacy6

Lacy6
(senior tag)

500 €-ért vettem német mediamarktban. De akkor nem igazán számított a pénz, kíváncsi voltam mennyire jó készülék. De úgy érzem jól döntöttem :K

Mikor azt mondják: Nem éled túl a vihart, visszasúgom nekik mosolyogva: Én vagyok a vihar!

(#12022) nistv4n válasza Rhino666 (#12018) üzenetére

nistv4n
(tag)

"Független" (aka. bolti) HOX ára is magasabb lett picivel a Speedshopnál, mint néhány hónapja, szóval ha vágnak az áron, kb. akkor kerül az ideális kategóriába...

[ Szerkesztve ]

(#12023) Rhino666 válasza nistv4n (#12022) üzenetére

Rhino666
(őstag)

Mi a logika abban hogy a debüt óta az ár nem lefele esik hanem egyre drágább? :F Pedig még a HUF is erősödött azóta. :W

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#12024) Dicker válasza Rhino666 (#12023) üzenetére

Dicker
(őstag)

okostelefonadó...

(#12025) mumk1

mumk1
(PH! addikt)

Akkor megint egy kis Google Wallet téma. :D
Sikerült némi eredményt elérnem az ügyben. :)
Ezzel a verzióval csináltam: com.google.android.apps.walletnfcrel.modaco.1.5-r75-v6.apk és a lényeg, hogy sikerült létrehoznom egy OTP-s dombornyomott MasterCard -al egy Virtual MasterCard -ot, amit elfogadott alapértelmezett kártyának a program. A trükk mindössze annyi volt, hogy a kártya adataimon kívül, otthoni címnek, telefonszámnak egy valós floridai címet adtam meg. :) És íme a kész kártya Ma megpróbálok vásárolni is vele, ha megy, majd referálok. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#12026) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)

Úgy értem el 22órás üzemidőt a HOX-al, hogy 81%-ról indult a töltöttség :)
És 3óra 32perc kijelző használat volt benne :) azért ez így már nem rossz. És ez intenzív használat volt ugye.

Az eddigi rekordom 1nap 2óra 15perc. 4óra 21perc kijelzőhasználattal :) ekkor természetesen 100%-ról indult a dolog.

Mindkét esetben automatikus fényerő. Élő internetkapcsolat és szinkronizálás. 30percenként frissülő Facebook APW Widget, 15percenként frissülő Fancy időjrás jelző. Volt benne játék, hívás, SMS, böngészés, Faceook, Facebook Messenger és még sorolhatnám :) Összességében, a frissítés óta nagyon elégedett vagyok az üzemidővel. Nem gondoltam hogy egy frissítés ennyit javíthat egy készülék üzemidején. Valószínűleg a procit kalibrálták át nagyon okosan.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#12027) lcee79 válasza Barnee88 (#12019) üzenetére

lcee79
(PH! addikt)

Hol? (gondolom garancia nem az igazi :) )
Még nem láttam (mondjuk nem keresek rá minden nap :) )
De most már megnézegetem... (eddg csak t-mobilnál néztem, a részletfizetés és a jó esetben olcsóság miatt, de már sok telefon esetében olcsóbban is meg lehet venni még hivatalos boltokban függetlenül is...)

(#12018) Rhino666: T-mobilban 2 év előfizuval 159.900 a HOX most, és 134.900 a HOS
szóval nem valami barátságos... :)

Amúgy szolgáltatóknál nem értem miért kell 2 évet várni egy upgrade-re, megcsinálhatnák azt is, hogy upgrade-elhetek bármikor, az előfizetés hosszabbítástól függetlenül is...

[ Szerkesztve ]

(#12028) hurrikan válasza lcee79 (#12027) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)

Pl itt:

Partnero GSM

de amint fentebb is írták, bolti gari.... (én is a gyártóit részesítem előnyben) de....
viszont ha valaki bolti garira adja a fejét, akkor őket ajánlom, mert a tartozékokat meg semmit nem vesznek ki, igaz a bolti garijuk csak 1év, de nincs rájuk panasz.
Fórumunkon is többen onnan vették onnan és senkit nem zavartak még haza hogy nem csinálják meg, valamint egyik ismerősöm a HOX-ot is. 2hét után visszavitte pixel hibával, majd 1,5hónap múlva wifi gonddal és kijelző sárgulással, egyik esetben sem ellenkeztek. XperiaS-nek szintén szó nélkül cserélték a sárgult kijelzőjét.... jómagam pedig anno egy LWW-t vettm tőlük, amiben 5hónap után kiment a hangszóró azt is cserélték. Jelenleg az Ion-om van tűlük, de az eddig nem szorult garanciális javításra.

Náluk a HOX most 121ezer, az S4-es HOS 97ezer, a HOXL pedig 147ezer.

[ Szerkesztve ]

(#12029) kosturica

kosturica
(PH! addikt)

Ezt ismeritek? Helyesebben, ha jól tudom mumk1 használ ilyesmit. :D Röviden leírná valaki, hogy mire jó, mert én nem vagyok képben ez ügyben!

(#12030) lcee79 válasza hurrikan (#12028) üzenetére

lcee79
(PH! addikt)

Megnézem őket, ha megbízhatók akkor még jó választás is lehet tőlük venni :)

És a bolti garancia mit jelent pontosan? Még sosem vettem webshopban telefont,
ami elektronikai cuccot vettem eddig (remélem ez így is marad amíg élek :) ) még semmi nem romlott el...

[ Szerkesztve ]

(#12031) hurrikan válasza lcee79 (#12030) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)

A bolt is ugyan úgy a gyári szerviznek küldi be a telefont.
Annyi hogy a költségeket nem a gyártó, hanem a bolt álja.
És mivel nem a gyártót terhelik a majdani esetleges költségek, a gyártó sokkal olcsóbban adja a boltnak, ami aztán olcsóbban is adja tovább.

(#12032) Acheron

Acheron
(senior tag)

Nextel -ről mi a vélemény? ~140 -ért kínálják két év gyári garival. A szolgáltatóm mellett még rajtuk gondolkodtam.

(#12033) kosturica válasza Acheron (#12032) üzenetére

kosturica
(PH! addikt)

Teljesen mindegy, hogy milyen a bolt, ha gyártói garanciával adják, nemde? :DDD

(#12034) lcee79 válasza hurrikan (#12031) üzenetére

lcee79
(PH! addikt)

Ez eddig nem tűnik rossznak :)
Mi a hátránya?

Más: Most épp Kaposváron a napsütéses meleghez új animációt adott be, ami eddig nekem még nem volt :) Hőség néven
[link1], [link2]

[ Szerkesztve ]

(#12035) jose999 válasza hurrikan (#12026) üzenetére

jose999
(senior tag)

Én már úgy kaptam kézhez a készüléket, hogy a töltés után az első dolog a frissíes volt, tehát az az előtti üzemidőről nem tudok nyilatkozni, de semmi bajom vele. Eddig ugyanilyen használat mellett egyik androidos telefonom sem bírta jobban..

lcee79 én is csodálkoztam ezen , nekem is ezt tolta :)

[ Szerkesztve ]

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#12036) KZP válasza hurrikan (#12028) üzenetére

KZP
(őstag)

Ma megyek hozzájuk átvenni a telefont. :K
iPhone4-ről fogok váltani, páromnak van droidos telója, kíváncsi vagyok. :))
Tényleg, az ázsiai régióhoz is elérhető már a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#12037) Acheron válasza kosturica (#12033) üzenetére

Acheron
(senior tag)

Elvileg igen. Csak kicsit elbizonytalanított, amit írtak a készülékekről, német import, indításnál T-mobilos logó. Igaz, legalább leírják.
Ettől lehet tökéletesen korrekt bolt, de nem ismerem őket, ezért kérdezem, hátha valaki igen. Esetleg még az Expansys jöhet szóba.
Még gondolkodom, hogy átrakom a megrendelésem máshová, a szolgáltatónál nem tetszik, hogy bár házhoz szállítanak (postával), mégsem vonatkozik a 8 napos ellátási jog probléma esetén, a helyszíni szerződés miatt.

(#12038) rígel válasza hurrikan (#12031) üzenetére

rígel
(őstag)

Ja, és ha a bolt csődbe megy, megszűnik, jogutód nélkül átalakul, akkor b**hatod a bolti "garanciádat". Ezen kívül ez a fogalom hogy "bolti garancia" nem létezik hivatalosan, azaz meghibásodás esetén kizárólag a bolt jóindulatán múlik a "garanciális" ügyintézés.

(#12039) rígel válasza Acheron (#12037) üzenetére

rígel
(őstag)

Már hogyne vonatkozna a 8 napos elállás :Y
Ha szolgáltatónál weben veszed, természetesen él a 8 munkanapos elállási jogod, hisz internetes vásárlásról van szó. Hidd el, éltem már vele.

(#12040) kosturica válasza KZP (#12036) üzenetére

kosturica
(PH! addikt)

Még nincs hozzá frissítés.

(#12041) jose999 válasza Acheron (#12037) üzenetére

jose999
(senior tag)

Él akkor is a 8 napos elállási jog! Amúgy érdekes nekem is ugye T-s de semmiféle T-s logo nincs....Csak a HTC-é.

[ Szerkesztve ]

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#12042) rígel válasza jose999 (#12041) üzenetére

rígel
(őstag)

De az gondolom német T-s, ami szürkén került az országba, a tiéd meg magyar T-s, ami ugye független, gyári állapotú.

(#12043) kosturica válasza Acheron (#12037) üzenetére

kosturica
(PH! addikt)

Azért én a bootloderben megnézném, hogy ott virít-e a legfelső sorban a LOCKED felirat! ;)

(#12044) g0n21 válasza kosturica (#12029) üzenetére

g0n21
(senior tag)

Én most ezt tűztem ki célul, de lehet, amit linkeltél elsőbbséget élvez majd.. :)

(#12045) Kronk válasza hurrikan (#12026) üzenetére

Kronk
(őstag)

Áruljátok már el, hogy mit csinálok rosszul...
Automata fényerő itt is.
Ha csak lehet, akkor wifi...

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#12046) jose999 válasza kosturica (#12043) üzenetére

jose999
(senior tag)

Szerintem is lockolt lesz....

(#12047) Acheron válasza rígel (#12039) üzenetére

Acheron
(senior tag)

Olvasd el az oldalukon a vonatkozó részt, én is tegnap olvastam és lepődtem meg:
"Telenor külön tájékoztatja a Megrendelőt, hogy az üzleten kívül fogyasztóval kötött szerződésekről szóló 213/2008 (VIII. 29.) Korm. rendelet nem vonatkozik a megrendelésre, mivel a megrendeléssel Megrendelő keresi meg a Telenort, és a Telenor a Megrendelőt Megrendelő kívánságára - megrendelése alapján - keresi fel, továbbá tájékoztatja arról is, hogy a távollévők között kötött szerződésekről rendelkező 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet sem alkalmazandó tekintettel arra, hogy a megrendeléssel szerződés nem jön létre, hanem a szerződéskötésre a helyszínen kerül sor."
Ez alapján találtak egy kiskaput, amivel ügyesen kibújnak a törvény hatálya alól.

[ Szerkesztve ]

(#12048) jose999 válasza Acheron (#12047) üzenetére

jose999
(senior tag)

Akkor a Telenorra külön törvény vonatkozik?! Igazán érdekes az a cég.... Mikor megrendeltem a telefonom, a nő aki felhívott a házhozszállítási csoporttól, sorolta a dolgokat, és azt mondta, hogy van a 8 napos elállási jog...

(#12049) rígel válasza Acheron (#12047) üzenetére

rígel
(őstag)

:Y
Pff Telenor.....

(#12050) kosturica válasza jose999 (#12046) üzenetére

kosturica
(PH! addikt)

Én pont az ellenkezőjét feltételeztem! :DDD De nem legyen igazam! Mondjuk magyar vodásban is előfordul a voda logo, attól még független.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.