Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz dave_gahan #17 üzenetére

    Mindegyik másikén együtt állítódik a telefon dpi-jével (a telefon dpi-jét jellemzően a fejlesztői menüből lehet állítani pontosan, és a menüben csak kicsi-normál-nagy nézetként szerepel). de huaweinél utóbbi állítása sem módosítja az értesítési panel méretét.

    Így nem fér el kb semmi ott, nem lehet érdemben beleolvasni az üzenetekbe, stb.... és úgy általában is egy nagymamatelefon benyomását kelti, pláne 6" felett...

    Persze akinek rossz a szeme, annak mindegy, de egy átlagos user így értékes helyet veszt el az értesítésekből, és még ronda is. Nekem elég fontos, hogy megnyitás nélkül is tudjak olvasni pl. üzeneteket, szóval így amíg így marad, huawei-ről szó sem lehet.

    hidd el, tudom miről beszélek, volt vagy 60 telefonom, és csak a huawei jár el ilyen idiótán az utóbbi években....gondolom a notch miatt hozták el ezt a nagyszerű változást, de még a nem notch-os huawei-eken is így van azóta :U

    [ Szerkesztve ]

  • South Velen

    addikt

    válasz dave_gahan #19 üzenetére

    Benned fel sem merül, nekem meg dealbreaker. Mások vagyunk.

    Egyáltalán nem "teljesen természetes", amit írsz, Mi Max 3-on dpi állítás után nincs olyan üzenet amit nem tudnék teljesen elolvasni. ;] Persze ez Mi Max, de egy huawei-jel azonos méretű telón is dpi állítás után 2x annyi hely lesz a notisávon és még simán olvasható, míg a huawei-en nem lehet ilyet megtenni.

    A notch-nak annyi köze van hozzá, hogy a notch magasságának kikalkulálásához egyszerűbb egy fix dpi-t kitalálni, hogy ne feljebb/lejjebb kezdődjön az értesítési sáv mint a notch alja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák