Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iamamigo

    csendes tag

    nekem teljesen tuti infóim vannak a PTT-ről. M-o-on nem ingyenes, fizetni kell érte teszt alatt is. Nem túl drága , még belefér ára van. Ez azoknak jó akik egy gombnyomással több emberhez akarnak szólni, ua.mint a konferencia beszélgetésnél. Én már használtam és teljesen OK a hang, gyors, de úgy mint az URH-nál egyszerre csak egy beszélhet, ami jó is meg rossz is.Különben az URH sem ingyenes, mert frekvencia használati díjat kell fizetni és a normális készülék ára kb. megegyezik egy Nokia telefon árával. Szerintem buliból is megy de a munkára pl.biztonsági szolgálatok, futárok, építkezésnél kifejezetten baromi jó. Németben nagyon sok diák használja a PTT amire nem is gondoltak az értékesítésnél./nem volt célközönség/. Ráadásul a 5140-es gyári fülese, külön PTT gombbal tökéletes.Csak a gomb használatával is teljesen jól megy a forgalmazás a telko meg a zsebedben azaz rendesen tudsz dolgozni, közben pedig hallasz mindent és részese vagy. Egyelőre az a gond, hogy a PTT tel-ok általában a jó közepes ártól mennek. Nokia 6020,5140, 6170, 6230i ....és ezért a PTT-ért kevesen fognak új telefont venni. Majd beindul persze, mert a tel. árak csökkennek és egyre több telefonba beépítik. Motorolának van olcsó PTT tudó tel-ja.
    Elsőre ennyi.:))

Új hozzászólás Aktív témák