Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz evR #2 üzenetére

    Én is ebben reménykedem, de egész biztos vagyok benne, hogy maradt a jó öreg. Esetleg kap új ikonokat, bár azt eddig sem volt nagy kunszt megváltoztatni.

  • ikri

    csendes tag

    válasz evR #2 üzenetére

    Te most milyen moto menüről beszélsz? Linux alapú oprendszert kap, nem?

    Van linuxos telóm (a780) kezelhetőségben lazán agyonveri mind a microsoft mind a symbian okostojásait :C
    Mert ilyen telóim is votlak, s közelébe sem érnek a linux motonak... ja, és ne mondja senki, hogy a linuxnak nincs nagy szoftveres háttér bázisa, mert eddig két CDre való anyagot halásztam össze hozzá.
    S akkor még nem beszéltünk arról, hogy a linux minden további nékül képes átadni a vezérlést bármely más oprendszernek, igazán nem csinál belőle lelkiismereti kérdést :C Ezért szinte bármilyen emulátor program telepíthető rá ! (viszonyításképpen: felraktam a Warcraft2: beyond of the dark portál számítógépes változatát, s a számítógépes változathoz képest csak annyi a különbség, hogy egér helyett stylussal irányítod...)

    Amúgy a linux plattform a mobil iparban nem hogy nem hall be, de egyenesen egységes rendszer készül belőle a főleg a motorola-samsung-nec közös fejlesztésével.
    Milyen érdekes: egyetlen európai gyártó sem izgatja magát a linuxszal, hiszen itt az átlag agyatlan európai felhasználó képességeihez kell igazítaniuk a szintet :W Amíg itt arról rinyálnak egy készülék kritikusai, hogy három másodpercet (logikusan) gondolkodnia kell ahhoz, hogy a beállítások menüben mit hol talál meg, addig ne várjuk hogy itt komoly linuxos telók megjelennek... jó lesz nekünk az a csodás nokia menü is :O :O :O

    [Szerkesztve]

    ikri

Új hozzászólás Aktív témák