Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    vettem egyet sportoláshoz. tapasztalatok:
    - tényleg korrektül szól - az árához képest persze. a mélyeket zavaróan túlerőlteti, a közép rendben van, egy kicsivel több magas talán még elfért volna. a finom részleteket szépen kisimítja, de mindezek ellenére nem rossz. persze csak ha az árat is nézzük. sportoláshoz tökéletes lesz. fogyóeszköz kategória :) (fontos megjegyezni, h összehasonlításra egy sennheiser hd595-öt használtam. természetesen nagy a különbség, de ettől függetlenül sztem korrek. főleg pop/rock zene volt terítéken.)

    - fülben kényelmes, viszont a kábel borzasztóan "viszi a zajokat". ez a legnagyobb hátránya. persze ez alacsony hangerőnél zavaró főként. meg ugye ha folyamatosan izgünk-mozgunk vele :)

    - nagy előny h kellemesen vékony a jack-csatlakozó, így a készülék-védő tok sem okoz problémát (sok gyártó ezt még mindig elrontja). a kis hordtáska kellemes meglepetés, a célra tökéletesen megfelel, talán még túl jó is :) a színe kicsit durva (mint ahogy a fülhallgatónak is), de én speciel ezt lesz@rom :)

    - a mikrofont nem próbáltam. határozott, erős nyomással lehet vezérelni az iKütyüket. nem túl kényelmes, de egyrészt megszokható, másrészt jó hogy van. íme a működés:
    1 nyomás: play/pause
    2 nyomás: next
    3 nyomás: prev
    hosszú nyomás: voice control

    nem ismerem nagyon a 6e ft-os kategóriát, de simán el tudom képzelni (a cikkíróval egyetértve), h a hátrányaival együtt is best buy.
    lehet h beszerzek még egyet arra az esetre, ha ez pár év múlva kipurcanna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák