Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz tomboy0013 #20 üzenetére

    "...de legalább a 930-am még jövőre is érni fog valamit a csamcsung szigszalag 5-el ellentétben. Jah és támogatva is lesz."

    Lesd meg a 930 használt piaci árát.. olyan meredeken zuhan, hogy 1 hónap múlva 1:1-ben cserélhetem a több mint 1 éves S4-emet egy alig használt 2 hetes Lumia 930-ra. De valjuk be, sok szempontból visszalépés lenne.

    Igazán elférne már a 930 frissítése.. hisz mikor megjelent is éppen csak beérte a konkurenciát.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz QwErTy42 #72 üzenetére

    Mikor megjelent a L930 akkor éppen beérte a konkurenciát. Kijelzőben, processzorban, üzemidőben és úgy alapvetően a kamerát leszámítva semmiben se lépte le a konkurenciát, csak hozta a szükséges minimumot amit egy flagshipnek tudnia kellett.

    (#73) tomboy0013
    "Ki a frászt érdekel a használt ár," -Minden normális embert.. Mert leginkább az határozza meg a termék valódi értékét.

    (#75) Tomi_Ohl Jajj istenem.. Nőjj már fel, és nyisd ki a szemed. Normális dolgokról beszélek nem ilyen baromságokról.. mert ennyi erővel én is írhatnám, hogy szarcsempe.
    Az S4-ben van értesítő led, glance screen, nagyobb aksi, cserélhető memkari. Infra (én sokat használom) OTG.
    Cserébe mit tud a L930? Jobb kamera, erősebb HW és jobb anyaghasználat.

    Direkt nem teszem szóvá, a OS beli eltéréseket.

    Szóval igen, mindennapi használhatóság szempontjából sok dologban visszalépés. (az értesítő led pl.nagyon sarkalatos dolog)

    Ui. én is utálom a touchwízt.. de 3 mozdulatnál tovább nem tartott rátenni a nova launchert.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz tomboy0013 #85 üzenetére

    Hát én nem tudom, hogy te mire reagáltál és hogy az hol van.. de ha nekem címzel valamit, akkor légyszíves előtte olvasd már el, hogy én mit írtam. :)

    "felhőbe egyszerűbb és kényelmesebb is tárolni a dolgaim mint SD kártyával bohóckodni."
    Naja.. csak ha nincs értékelhető mobilnet vagy WiFi a közelben akkor b*szhatod a felhőd.

    A többire nem tudok reagálni mivel nincs mire.. Én nem ezeket írtam mint amiket te.
    De tessék, Itt elolvashatod, hogy én mit írtam.

    "Hány magos proci van egy iPhone 6-ban mekkora órajellel, mennyi memória, milyen a kijelző és kamera felbontás? :) Ha ezeket hasonlítjuk egy droidos csúcsmodellhez az ő érvelése alapján akkor nem érte utól még az sem a konkurenciát. Nemde? Te nem értetted az érvelést :)"

    Komám.. ez a te érvelésed nem az enyém! Én HW erőt mondtam! Hardver erőben pedig az Aktuális iPhone mindig a többi csúcs felett volt 1 lépéssel.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz tomboy0013 #97 üzenetére

    Hát hallod el.. Te egy nagyon vicces ember lehetsz :D

    Több mint 1 hónapig volt Lumia 1020-am. Hiába volt a rendszer smooth, ha az alkalmazások nehezen nyíltak, a képekre is várni kellett. Böngészés közben melegedett és érezhetően kevés volt már az S4. A Játékokról pedig ne is beszéljünk.
    Szóval igen, a Lumia 930 éppen hogy csak behozta a többieket HW-ban.
    Kijelzőben világos.. az első FHD-s telefon a Nokiától.
    Üzemidő pedig vitán felüli tény, hogy a L930 nem üzemidő bajnok a maga 4-5 óra kijelzőidejével.. Az meg hogy készenlétben mennyit bír a kutyát nem érdekli.. mivel a mostani telefonokat nem a készenlét meríti.

    "A felhős dolgot meg nem értem, miért kell azonnal menteni felhőbe? Otthon van normális wifi ahol fel tudom tölteni a képeket/videóka és automatikusan csinálja"

    -Nagyon örülök, hogy világossá tetted számomra azt, hogy olyan mellett kardoskodsz aminek nem tudod mi az értelme.. :D Ezzel értelmet adva az összes hülyeségednek. :)

    Csak, hogy segítsek fényt gyújtani a sötétségben... elárulnám, hogy a felhőnek NEM az a lényege, hogy majd "Otthon van normális wifi ahol fel tudom tölteni" hanem az, hogy BÁRMIKOR, BÁRHOL, BÁRMIRŐL elérhetőek legyenek a bizonyos fájlok.
    Mi értelme úgy a felhőnek ahogy te használod? Akkor már sokkal gyorsabb kábellel a gépre és szevasz.

    De örülök, hogy te egy olyan ember lehetsz akinek lehetőségei szabják az igényeit.. Én a másik tábort erősítem, az igényeimhez próbálok megfelelő partnert találni. A te előnyöd az lehet, hogy a kompromisszum ismeretlen dolog.. Míg nekem szinte mindig meg kell kötnöm... és a "Valamit-valamiért" elvet kell mondogatnom.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz jacis #104 üzenetére

    :O
    Melyik Nokia volt FHD-s kijelzős a Lumia 930 előtt?

    (#103) tomboy0013 Itt te vagy az aki nem érti mit beszél a másik és csak a saját mondandóját mondja függetlenül attól, hogy mit mond a másik. Az érvek alátámasztása helyett mindig más oldalról próbálkozva próbálod bizonyítani a nézeted. De a lényeget még most se éretted meg. Nem azt mondtam, hogy az S4 jobb mint a 930. Hanem azt, hogy sok szempontból visszalépés.

    (#104) jacis
    (#108) QwErTy42

    Az nem telefon.. phablet!

    Én telefonra gondoltam, azért vastagítottam be.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Glenda #109 üzenetére

    Na.. :DDD

    Iker modell se számít..

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Janika-1982 #131 üzenetére

    :D

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák