Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Hobbbyt #83 üzenetére

    Tehát ez alapján a logika alapján az Apple a hardver miatt miatt még nem érte utól a konkurenciát.... :U
    Az gondolom feltűnt, hogy itt nem androidról hanem WP-ről beszélünk, teljesen más rendszer más hardverigénnyel akárcsak az iPhone-ok.
    Az aksit sem keverném ide szintén a rendszer miatt, más az energiafelhasználás mint droidon így hiába nagyobb egy S4-é attól még lehet jobb a 930 a gyakorlatban. Ez a baj a droid tulajokkal, sosem veszik figyelembe, hogy EZ NEM ANDROID.
    Sztárolni az S4-et egy 930-al szemben olyan mint azt mondani, hogy az alma jobb a körténél. Mindenkinek mások az igényei. Én például a telefon külseje, minősége, kamerája és maga a rendszer miatt vettem a telefont, ergo nálam tökön rúgja az S4-et minden szempontból. Az, hogy azt lehet bővíteni ezt meg nem nem igazán érdekel mikor felhőbe egyszerűbb és kényelmesebb is tárolni a dolgaim mint SD kártyával bohóckodni. Értesítő led meg glance sem fontos nekem, elég sűrűn nézem a telefonom semmiről sem maradok le. A lényeg, hogy felhasználói igényektől függ mi mennyire jó nem attól, hogy mit írnak a specifikációknál. Sztárolhatod az S4-et de attól nem biztos, hogy bármiben is jobb lenne a 930-tól. Ezt mindenki döntse el maga és ne te mondd már meg másnak, hogy mi a jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák