Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    válasz vipnolf #684 üzenetére

    Nem tudok mindenben választ adni de annyit hozzá tudok fűzni, hogy eleinte én is óckodtam a 4:3 tól. De többszörös élőben való nyomkodás után ráeszméltem, hogy baromi hasznos ez a megoldás. Nem tudom, hogy te mennyit filmeznél a tableten, ez nyilván felhasználó függő, ott természetesen a 16:9 optimálisabb.

    Az apple terén 16:9-ben ne nagyon reménykedj, alapjában kellene újragondolni/tervezni az iOS tablet kivitelét, mind applikációk/játékok és mind az op. rendszer terén is. Szerintem még 1-2 évig felejtős a dolog. Halkan megjegyzem ma megnyomkodtam egy N7-et. Hát enyhén szólva is gyilkos kombináció 7"-on a 16:9 :U És ez nem az android mivoltja ellen szól, ugyanis nem vagyok apple fanatikus (androidos telefonom van) de a tény az tény. :)

    Egy szó mint száz, sokak által hangoztatott mondatot vetném fel példának: A netes tartalomfogyasztásra a 4:3 a tuti! :)

    .mkv-t lejátszik az ipad. A másik topikban pont ma írták, hogy az AVPlayer HD visszakerült a storeba ismét van AC3 támogatása!!! :)

    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák