Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz RCPortal #548 üzenetére

    Jogos a kioktatás, ennyit tudtam hogy nem benzinnel megy, csak nem tudtam minek nevezzem, ezért inkább így írtam, na meg a legtöbb helyen Robbanómotoros autóknak vannak hirdetve... de mindegy,

    Tudnék még rá lehet szánni, 120-130ezerig, viszont így még mindig kérdés, hogy most akkor hosszabb távra, elektromos vagy esetleg üzemanyaggal működő éri meg jobban, az az melyikkel tudok többet menni kevesebb várakozással (akku feltöltése), vagy kevesebb pénzből (keveréket megvenni)

    Nézzük így
    Feltöltöm az akkut, megyek vele 15-20percet várok 1-2órát, és újra megyek

    Vagy veszek mondjuk 4-5liter üzemanyagot, ami nem olcsó ahogy most így hirtelen rákerestem neten 4liter kb 6-8ezer FT ami 16-20%-os, és ezzel mennyit megy el? Nem tudom mennyit zabál a kis dög, nálunk van erdő, és föld út mellett lakom, szóval nem köves úton lenne használva hanem jó kis terepen, na meg az egyik srácnak van egy RC pályája 3utcával messzebb.

    Buggy-k nem jönnek be, nekem inkább a testesebb autók tetszenek :K , ha az áron múlik inkább gyűjtök még egy kicsit de akkor veszek egy RTR-t vagy pl vatera-n stb... csak akkor Truggy vagy Monster legyen, és működjön jól :) :R

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák