- iPhone topik
- Újjáéled a Motorola Moto G100
- Mindenkire rálicitál az új Oppo kameratelefonja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Itt dől(het) el, hogy mi lesz otthon kapható - Hong Kong Electronic Trade Fair
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Tényleg nem biztos, hogy lesz Galaxy S26 Edge
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
BestofJAVA
tag
És mit lehet tenni az aljzattal? És az adathordozóval? Mondjuk utóbbit lehet cserélni. Azért akad pár.
De az aljzatból is négy van készülékenként. Tartok tőle, nem itt lesz a hiba. Tartok tőle, abszolút nem az én készülékemben.UberMutant:
Látom, agresszíven eltúlzod a fórum hozzászólásaimat. Talán jobban érdekel, hogy érdemtelenül dicsőítsék a Raspberry-t, mint a szilárd valóság. Mégis mire számítasz? Nem működik egy negyvenezres, agyonajnározott számítógép, aztán majd hallgatok, mint a sír, mert neked úgy tetszik?
Ehelyett lendülj működésbe javaslatokkal. Csak úgy nyilván nem működött nálad sem. Amúgy, ha egyáltalán volt a kezedben, tudnod kellene, mi a 78+. Ha nem tudod, akkor nem tudom, volt-e a kezedben. Na most ezzel mit kezdjek?Airlac: Rufus-szal még nem írtam ki. Próbáltam kerülni a Windows-os dolgokat, nehogy az legyen a hiba. Az írásokat lejjebb jelöltem, a zöme színtiszta linuxos munka volt. A Rufus-ban meg sohasem csalódtam. Adhatok a lepénynek még egy próbát.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Marvel Rivals teszt
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OTP Bank topic
- Windows 10
- Gyúrósok ide!
- Újjáéled a Motorola Moto G100
- Egyelőre nem tartja beszámításra érdemesnek az első Vision Pro kiadást az Apple
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- JBL Xtreme 4 új, bontatlan akciós áron eladó!
- MOBILNETES! Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB 256GB FHD+ TouchScreen 100% sRGB 1 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3743
- iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3457, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest