Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    Na lehet röhögni...: :D

    Szóval kezdek már végére érni a szerelgetésnek...Kezdődött azzal hogy kicseréltem a tandemet ami volt itthon...Annyi volt hogy nagy nehezen beindult utána járt szépen a kicserélt tandem-el. Na leállítottam utána próbáltam mégegyszer indult szépen. Csak közben mennem kellett dolgozni így nem tudtam kerülni vele. Hazaértem pár nap múlva, indítom beindult de nem volt tökéletes, nyomtam neki pár gázfröccsöt állóhelyzetbe ,és le is állt... Ekkor kezdett már gyanús lenni hogy nem a tandem-el van a probléma...

    Na véletlenül találtam itthon egy másik gázolajszűrőt (ilyenkor jó ha nem dobja ki az ember a használt alkatrészt ;] ) Beraktam beindult nehezen és tegnap meg ma is indult tökéletesen... Na mondom most már vissza rakom a régit ,hogy azzal mit csinál, hát mondanom se kell hogy szarakodott :B Úgyhogy úgy néz ki szűrő probléma volt... :B :W :D

    Mági említette hogy nem -e az a baj :R ,de mondtam hogy volt már régebben 2-szer szűrő probléma ,és akkor rángatott az autó nagyobb terhelésen. Most meg pont az ellenkezője volt indulni nem akar de terhelésen meg nem rángatott, így gondoltam hogy nem az...Hát úgy néz ki csak az... :B

    Így csak szerelni kell... Új szűrő + régi tandem vissza... :D

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Új hozzászólás Aktív témák