Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    Üdv!
    Van a családban egy VW Bora (1.6 16v), amin néhány napja megbolondult a központi zár, mára már a komfort elektronikával párosítva. Menet közben folyamatosan bezárja/nyitja az ajtókat, tegnap éjszaka a szomszéd csöngetett, hogy lehúzott ablakokkal villog a parkolóban az autó. :F Azóta meg vagy folyamatosan, vagy épp óránként mikor hogy jön rá, de már az ablakok is mennek összevissza a zárás/nyitás mellett.
    Gondoltam amíg nem jutok el vele egy szerelőhöz kiveszem a központi zár biztosítékát, viszont a biztosítéktáblán nincsen olyan jel ami a könyvében szerepel így jobb híján lehúztam az egyik akkusarut. Viszont az akkun van valamilyen szerkezet (bocs, életemben nem láttam olyat, ötletem sincs mi lehet a neve, 20on éves kocsikkal járkálok én :D) amiben van 3db biztosíték, bármiféle jelzés nélkül. Lehetséges, hogy azok közül lenne az egyik az? Vagy van bármilyen ötletetek, hogy mit tudnék vele kezdeni, hogyan iktathatnám ki a központit, hogy használni lehessen az autót amíg eljut a szervizig?

Új hozzászólás Aktív témák