Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz naomek #16795 üzenetére

    Na várj, valami nem kerek.
    Az Unauthorized transaction az nem az mikor valaki visszaél a pp acc-oddal?
    Mert azt a vevő a paypalon tudja leverni nem rajtad.
    Pontosan ki vette fel veled a kapcsolatot és pontosan mit ír?

    Screenshotot is bátran tehetsz be, abból gyakran jobban érthető a probléma...

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • agroman

    senior tag

    válasz naomek #16795 üzenetére

    parszor mar le lett irva..ebayen tiltott az ilyen kereskedes. igyjartal..maskor max. ajanlott levelben kuldod neki az acc adatait es akkor tudod bizonyitani hogy kuldtel neki vmit.

    ------

  • maj-viktor

    őstag

    válasz naomek #16795 üzenetére

    Tipikus "csalásnak" tűnik... "pénzt" nemtudnak levenni tőled!? Mármint az egyenlegeden van pénz!? vagy amit küldött az már kivetted!? Bankkártyád van csatolva!?

    Kellenek bizonyítékok PayPal felé, hogy te mit is adtál el... mivel ha jól értem ez valami "virtuális account" (nem vágom annyira ezeket a játékokat... ilyen WOW féle)
    Mondjuk ilyenért ad valaki pénzt!? O.o vagy hogy működik ez!? Van egy LVL10-es karakterem, az ér 5.000 Ft-ot!? vagy mi!?

    Ám azt szabad tudni milyen tételről van szó!? pár ezer!? pár tízezer!? (mert nem mindegy)...

    Amúgy legrosszabb esetben tiltják a PayPal Acc-odat és soha többet nem tudsz regelni a neveddel... mert elkönyvelnek "csalónak"... (pedig pont a vásárló a "csaló" a jogtalan követelésével)

    Kérdés mit és miért követel!? Ő az érvénytelen paypal használatot jelölte meg, azaz, hogy az ő tudtán kívül használta valaki és vásárolt vele... ilyen szempontból te jobban védve vagy - hogy nem "hibás termék miatt követelőzik rajtad", amit ha jól értem valami nick név / jelszóval lehetne csak visszakapni!

    Bár én egy ilyen tranzakciót sem tudok elképezlni hogy működik... játszol - fejleszted a karaktert vagy mi... és valaki megveszi!? Előre fizet... aztán te vagy megadod a nick/jelszót vagy nem...
    (nem inkább a LOL felé kéne akkor írni, hogy "ellopták a accodat"!? Mármint ha pénzt követel vissza)

    Elég zavaros és nem egyszerű eset! (de sanszos, hogy rosszul fogsz tudni kijönni belőle... e-mail levelezések vannak a tranzakcióról, annak megegyezéséről - árakról!? stb.!? ha egyazon e-mail címet használt... már megbukik a "érvénytelen PayPal használat" miatti indoka... lehet valami tízenéves hülyegyerek szórakozik és így csalja ki a LOL-os karaktereket másoktól... értsd kifizeti - megkapja, aztán visszakövetelei a pénzt... ezt 1-2x ellehet - eltudja játszani... de sokadik eset esetén a PayPal kib*ssza!

    /szerk
    Közbe jött több komment is...
    Röviden - megszívtad sztem!

    De amúgy ahogy írtam legrosszabb esetben letiltják a PayPalodat és nem tudsz sehol PayPal-al regelni - fizetni saját névvel... behajtó kötve hiszem, hogy betalálna... bár kitudja... PayPal tud minden adatot rólad! teljes név - lakcím, stb. Legközelebb olvasd el a ÁSZF-t, így pl. az acc karakter eladás tiltott tudtommal ilyen játékok esetén...

    Sry, hogy nem tudok - tudunk segíteni... de ez tipikus cumi eset!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • agroman

    senior tag

    válasz naomek #16803 üzenetére

    en is jartam mar igy. en az ebay-es belso levelezesben adtam el kodot (amazon gift card).
    raadasul 1 hettel a penz elvetel utan tobb mint 1 tucat becsapott elado feedbackje volt olvashato az ebay-en. 1 honapig zaklattam a pp-t, de leszartak..

    jah..egyebkent siman igaza lehet a kartyatulajnak. nem o vasarolta a micsodadat...
    feltorhettek az ebay es PP accjat, megvaltoztattak az email cimeit es maris a tudta nelkul vasarolhattak.

    [ Szerkesztve ]

    ------

  • maj-viktor

    őstag

    válasz naomek #16803 üzenetére

    Ezzel így az a baj, hogy akkor a bankkártya adataidat is tudják... azaz, ha a bankkártyádon van pénz - megy rá pénz, azt is beterhelhetik... gondolom esetleg webkártya.... betéti kártya, így nem tud mínuszba menni, csakha van rajta annyi pénz... 52$... ez így szopóroller... mindenképpen szolgáltass feléjük minden bizonyítékot, hogy te mit adtál el / adtál át, mikor, hogy, stb.

    De ahogy írtam, mivel ha jól értem itt valami nicknév / jelszó párosról van szó...
    (amit állítólag tiltott árulni az ebay-en... így máris megszegted a PayPal használatának a feltételeit... így okkal tilthatnak ki... a behajtás meg... hááát arra is van esély, ha nem is a hagyományos behajtásról beszélünk, de a bankkari adatok miatt)

    Én ha "nem hisznek nekem", nem tölteném fel a bankkártyámat... mert a -50$ ugyis onnan vonódna le ugyebár.... megvárnám, míg lejár... így viszont amolyan feketelistára kerülsz a paypalnál... szóval próbáld bizonyítani az igazadat... mert pont a vevőt kéne feketelistára rakni, hogy ne játszhassa el ezt mással is...

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • agroman

    senior tag

    válasz naomek #16810 üzenetére

    nem. meg rajta volt a penz amit kaptam es rogton el is lopta a PP.

    ------

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés