Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz DaveNo1 #786 üzenetére

    Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál :D Hát, akkor last straw lehet még az, hogy más a team amelyik dolgozik a játékon, és remélhetőleg az ilyen csigalassú reagálás nem egységes Blizzard vállalati direktíva....

    warcat: Nem a játékidőn van a hangsúly. Én elsősorban arra gondoltam, hogy aki kiad 60 eurót a DOOM premierkor, nem feltétlen fog újabb 40 (60) eurót kiperkálni másfél hét múlva megint egy új játékra. Tudom, a világ szerencsésebb felében nagyobb az a bizonyos vásárlói kosár amit az átlagfizuból meg lehet venni, de akkor is. Mellesleg hiába nem direkt ellenfele egymásnak a két multi, ez a tény leginkább a tökéletesen célirányosan vásárló játékosokat érinti. Aki kicsit is bizonytalan, hogy melyik fajta multi a real deal, vagy mindkettőt meg akarná venni de csak egyikre akar költeni, máris dilemmával szembesül. És akkor a DOOM-ban van kampány, még ha előzetesen sajnos rövidnek is ígérkezik (ezt lehet nem is tudja a potenciális vásárló, btw), ami mindig egy plusz pont a legtöbb játékos szemében, plusz akkor is egy DOOM folytatás.

    Amit írsz meg egyébként sem reflektál arra, hogy valószínűleg a DOOM 4-ről több egyszeri játékos értesült, mint az Overwatch-ról, szóval hacsak nem kezd brutális marketing kampányba a Blizz a megjelenésig, sokan akkor is a DOOM-ra fognak voksolni, ha amúgy az Overwatch is nagyon szimpi lenne nekik...lévén nem is tudják, hogy utóbbi létezik.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák