Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #62 üzenetére

    Kipucoltam az indexkapcsolót. Hideg volt, minden műanyag merev, jó volt szerelni. :N
    Jobb lett, de jó igazán sosem lesz szerintem. Nem túl szofisztikált, inkább rém egyszerű.
    Sosem lesz olyan, mint a bátyám Suzukiján. Az műszer, nagyon finoman jár.
    Vettem állítható lábtartót. Egy rakás bélsár volt, már el is adtam.
    Kész lett a gúnyám. Asszem' a harmadik dátumra, amit a varrónő megadott. Nem kapkodta el.


    Nos, hát nem vagyok olyan daliás, mint valaha. :U
    A nadrág ülepe konkrétan úgy néz ki, mintha be lennék szarva. Jól sikerült. Mindegy, kényelmes legyen. Mióta kéznél van a gönc, azóta van hideg. Előtte voltak 15 fokok is...
    Közben nőtt a bal vádlimra egy fincsi dudor. Voltam vele dokinál, felületi érgyulladás, vagy ilyesmi. Nem mélyvénás trombózis, és ez a lényeg. Pihentetnem, fásliznom, meg borogatnom kell, úgyhogy a héten nem melózok. A kislányom is összeszedett valami felső légúti jóságot, így megint nem kell egyedül lennem egy percet se. :(
    Amúgy nagylány, egy ideje egyedül alszik. Kivéve tegnap, meg ma. Nem tudom hányszor ébredtem fel rá éjjel, de majd szétmegy a fejem az alszok/ébren vagyok váltakozástól. Remélem ma jobban lesz, és tudunk aludni. Külön.

    [ Szerkesztve ]

    Rip and tear

Aktív témák