Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #66835 üzenetére

    Kérdés mi a normális. Nem magamnak lesz, hanem 60 éves kor fölött. Tehát az igények ennek megfelelők. Ezért fontos inkább a megbízhatóság, használhatóság, és nem az, hogy csinál-e 80 vagy 100 megapikszeles fotót, hogy előre van-e rajta az insta meg a fész, szóval na. Lehessen kezelni a telefonkönyvet, az üzeneteket, ne fagyjon le túl sokszor, legyen legalább 3-4 nap üzemideje, ha ki van kapcsolva rajta wifi és gps, és kb. ennyi. Ha emellett minimálisan lehet használni böngészésre, vagy csinál valamilyen fotót, az ok, de ezek nem alap szempontok.

    Amúgy vicces, de annakidején végül mediapad m5 lite lett a választott, és lehet hogy én vagyok a hülye, de nekem egyelőre bejött. a memóriakezeléssel barátkozni kellett, hogy mit mikor miért zár be, de igazából azt is helyre lehet benne tenni, és minden másra meg teljesen megfelelő. Egyáltalán nem tűnik olcsó kínainak, nem is olcsó, de azért eddig minőséget adott. Ha a telefonjaik is hasonlók, akkor amúgy meg is értem, hogy tramplibá miért érezte úgy, hogy már lenyomják őt. Egyetlen borzasztó idegesítő dolgot találtam, hogy ha rápakolok képeket, akkor azt semmiképp nem lehet időrendi sorban nézegetni. Nagyjából időrendben adja, de mondjuk az első 5 képet 2, 3, 1, 5, 4 sorrendben adja be, függetlenül attól, hogy a fájlnév is emelkedő, és a dátum is értelemszerűen. De elkanyarodtam.

    A Motorolákat nagyollom, alapból már az én 5" nexusom is nagy, de amúgy a többi része szimpatikus.
    A Redmi 6-ot is néztem, kollégámnak is pont ilyen van, és negatívumot nem mondott róla.
    Nade majd az illetékes megmondja.
    Köszi azért az ötleteket.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák