Hirdetés
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Apple Watch
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- iPhone topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Bekerül az Apple Pay és Google Pay a Budapest GO alkalmazásba
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
Új hozzászólás Aktív témák
-
ityam
őstag
A videokartyat en powerstripel allitom.
amugy nem hiszem hogy karos lenne az orajelallitas mert egyes procik ezt mindenfele software nelkul csinaljak. -
ityam
őstag
A notim 3dmark01 el tesztelve(folyamatosra rakva) kb masfel orat birt akkurol. remeltem hogy tobb lesz de szamitottam arra is hogy kevesebb lesz. amugy 2188 pötty jött ki belole. nem sok dehat ez van ilyen aron.
-
ityam
őstag
de miert nem novekszik ezzel az akkuido? vagyon nem vagyok tisztaba ezekkel a fogyasztasokkal hogy mikor mennyit eszik egy proci.
szerinted csak akkor enne kevesebbet ha a feszultseget is csokkentenem?
amugy ma estefele megjott a notim. fel 7 korul kezdtem el buzeralni, telepitgetni masolgatni eleg hamar levettem 600MHz re a proci orajelet, mondvan hogy masolgatashoz nem kell az 1600MHz egy nagyon keveset(kb 5 percet)probalgattam a heroes5 ot. meg negyed 9 kor kezdtem el egy 3dmark01 et futtatni rajta(hmm5 hoz es 3dmarkhoz visszavettem 1600 ra a procit) es akkor murdalt ki az aksija. szal kb 2 orat birt. kb 90% os volt az aksi amikor elkezdtem buzeralni.
amugy mondtak hogy lehetoseg szerint mindig meritsem le csontra az aksit es ugy toltsem fel mert ezzel lehet kimelni az aksit. illetve azt nem tudom hogy itt mennyire kell formazni az aksit.? ennel nem fog egy picit tovabb menni vagy ezeknel az aksiknal mar nincs olyan hogy be kell melegiteni
, es majd akkor meg egy picit jobb lesz?
amugy egy 4400 as aksival van.
1600 celm,512ddr2-533, 80GB pata winyo, dvdrw, unichrome pro vga. igy volt kb 150K. sulinettel egesz elfogadhato az ara.
esetleg tudtok olyan progit mondani amivel a veszultseget is tudom allitani a procinak? mert a NHCvel csak az orajelet tudtam levenni. mas meg azt mondta hogy csak a feszultseget tudta lejjebb venni. erdekes. Amugy filmnezeshez kb 600 on kell menni a procinak. ugy mar jo.
amugy meg azon lepodtem meg hogy szintetikus tesztekben eleg ritkan lassabb a celeronM a pentiumMtol. ami viszont tetszett. vegulis csak a cacheben kulombozik meg az energiatakarekossagban. ha jol tudom egyebkent tok ugyanaza proci.
jah meg kiprobaltam powerstrippel a videokartyat megtuningolni. 200 as alaprol 230 ra felnyomtam es ugy meg ment az ut2003(tenyleg azt kihagytam a felsorolasbol de 5 percet azzal is jaccottam.) de alt+tab utan amikor feltettem 250re a magot akkor mar nem tudott visszalepni az utbe mert megfagyott. de 230 on ment rendesen. mondjuk nem tudom mennyivel lett gyorsabb de felek hogy nem sokkal.
[Szerkesztve]
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
ityam
őstag
Kiprobaltam a NHC t egy CeleronM 1,43GHzes procival és azt tapasztaltam hogy le lehet venni 12.5%ra a proci orajelet és ugy 180MHz en ment. sajnos a feszultseget nem engedett allitani.de gondolom 180MHz en sokkal tovább birja az aksi mint 1433 on. sajnos nem tudtam lemérni mert nincs annyi idom, de holnap ha megjon amit rendeltem gépet azon kirpobalom valszeg.
csak gondoltam leirom a tapasztalatom mert a topic elejen meg nem nagyon volt celeronMel tapasztalat. es nem olvastam vegig. csak mivel volt egy tesztalanyom ezert kiprobaltam. remelem holnapra meglesz a sajat aztan ott lemerem mennyivel birja jobban. bar felo hogy csak estere lesz meg.
arra lennek kivancsi hogy mit vesz le a procin hogy 180MHz re lemegy. mert az fsb az ugye 133. es abbol nem tudom hogy jon ki a 180
az fsbt meg csak nem veszi le 10%ra 
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus ExpertBook B1403 Core i7 notebook bontatlan dobozában eladó
- Lenovo ThinkPad X1 Nano (Gen2)/13.0"/2160x1350/2K/IPS/i7-1260P/16GB/512GB SSD/Súly 0.966,5kg
- Karácsonyi akció - MacBook Pro 13" CTO (Early 2015, i7 / 16GB / 512GB)
- HP Pavilion Gaming 15 144Hz, Ryzen 5 3550H, GTX 1660 Ti 6GB, 16GB RAM Dobozában, megkímélt
- M5! KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! TÜZES EZÜST MacBook Pro 14" M5!!! 10C/10G 16GB 512GB Gar!
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3159
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3963
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 700W
- Akko 3098 /DE/PBT/RGB/Wireless/Hot swap/Yellow/Crystal switch
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
es meg nem volt vele bajom. szal megprobalhatod szerintem azt is.


