Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Én nemrég váltottam Redmi 9-ről Nokia G50-re, mert eláztattam előbbit és gyorsan kellett egy új telefon, a Redmi 9-ben meg csalódott voltam a Redmi 4X után, úgyhogy egy kifutó Nokia-t vettem a nyáron.

    A Nokia G50 hardverben alig erősebb mint a Redmi 9, mégis nagyon sokkal gyorsabb, és nem csak azért mert új, a Redmi 9 az elején is döcögős volt, a Nokia g50 meg nem. Valószínűleg ennyit jelent, hogy a HMD nem szemetelte tele*, a Xiaomi meg igen. Plusz a MIUI frissítésről-frissítésre egyre bugosabb lett (ez mindkét Redmin-mnél végigkövethető volt, nem a hardver hibája volt).

    Ha most kellene új telefon, akkor csak az 5G hiánya miatt nem venném a G22-t, valószínűleg ha most vennék, G42 lenne. Esetleg Motorola, de semmiképp sem Xiaomi, Huawei meg a A Google mentesség miatt nem, Oppo-ról semmit nem tudok, Samsung meg sokaknak van a környezetemben (főleg A5x), a Redmi 9 előtt nekem is volt, és hasonló problémák vannak vele, mint a Xiaomi-val.

    * A tesztben fel vannak sorolva előre telepített appok a G22 esetében, ez úgy néz ki Android One esetében, hogy bármelyiket minden további nélkül törölheted, a Samsung és a Xiaomi telefonok tele vannak törölhetetlen appokkal. Az Android One hátránya viszont hogy van pár Google szemét, ami kikapcsolhatatlan, de ezek kevésbé erőforrás zabálók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák