Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs12345

    csendes tag

    válasz sicli #33358 üzenetére

    Én is nemzetközi sofőr vagyok, épp ma jött az üzenet hogy felmondtak a Redemnek :) az érdekes az hogy Angliában vagyok és beszélgetés közben jött az üzenet, természetesen figyelmen kívül hagydtam a csipogast, nem néztem milyen üzenet mert épp telefonon beszéltem. De hát persze hogy a Vodafone már a beszélgetés előtt ki küldte az SMS csak a rendszer valamiért későbbre továbbította :) magyarán 40 percet már roaming díjban beszéltem, szóval így kell ezt, hajrá Vodafone. Biztos hogy eggyeseknek normális ez a jelenség hogy semmi előre figyelmeztetés nélkül megszüntetünk egy szerződést és eggyik percről a másikra már más tarifával dolgozunk de nekem nem! Fel kell hívni a Vodafone ügyfélszolgálatot egymás után 5 alkalommal és meg gyözödhetsz arról hogy 5 személy 5 féle képen állítja a Red elofizetes törvényét :) ezt ma játszottam el velük és hatodikszor panaszt tettem az előző 5 beszélgetésre amit természetesen 30 nap alatt birálnak. Ahogy az előző hozzászólók írták ez egy kész átverés, akkor nem lett volna átverés ha előre meghatározza a Vodafone hogy van 1000 perc roaming beszélgetés 1 hónapban és aztán pont, nem hogy kis betű és nagy betű és 20 százalék és 50 százalék és két hónap átlaga és annak a tizede stb. baromság amit ma 5 ügyfélszolgálatostol hallottam. De most türelmesen kivárom a 30 napot aztán majd látjuk...

Új hozzászólás Aktív témák