Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, hogy a telenornál megoldható lenne-e nekünk az alábbi feladvány. Az ügyintéző azt sem tudta merre van arccal előre ezért érdeklődöm itt. Flottából kilépés előtt állunk nyugdíjbavonulás miatt így váltanunk kellene valamilyen lakossági (?) tarifára.
    4 főről lenne szó:

    1. Kamionos, 2 hét kint majd 3 nap itthon.
    idősebb úr, nemrég kapott okostelefont, már egész jól használja. Feleséggel szoktak telefonálni, aránylag sokat (de nem órákat). Én arra gondoltam, hogy VoIP (messenger pl.) hívásokkal ki lehetne váltani ezt, így valami olyasmit keresnék neki ami kevés lebeszélhető percet viszont az EU-ban korlátlan mobilinternetet tartalmaz. Facebookot, Youtubeot, Google mapset használna még.

    2. A feleség, 1-2GB internet neki elég, talán még kevesebb is, a férjével való beszélgetést wifin intézné, ezen kívül 200-250 percet telefonál belföldön.

    3. Huszonéves fiatal, 160-180 perc telefonálás belföldön+pár GB mobilnet, pályamatrica vásárlás és mobilparkolás.

    4. Ez lennék én. 90 perc nekem elég viszont korlátlan mobilnetnek nagyon örülnék.

    Ha valami családi csomagba össze lehetne kapcsolni ezeket az lenne a legjobb! :)

    Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném mert nagyon nem vagyok képben a tarifákkal és azok variálhatóságával lévén amióta telefon van a családban egy flottában voltunk.

    Hálás köszönet előre is! :R

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák