Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • topkonzol

    csendes tag

    Üdv! Olvasgattam a különböző fórumokat ( szintén megoldást keresve... ), és láttam sokan panaszkodnak az óra hibára MyAudio Series 7 704O tablet-nél, de a megoldást még nem találták meg.

    A megoldás a következő:

    -Regisztráljatok be itt egy MyID-t: http://myaudioworld.com/mysupport

    -Visszaigazoló e-mailben erősítsétek meg a regisztrációt.

    -Lépjetek ide: http://myaudioworld.com/mysupport/firmwarek/Series-7-704O/

    -Itt megtaláljátok a legújabb firmware-t, a telepítőszoftvert és a használati útmutatót.

    -Frissítsétek a tabletet az új firmware-re és már jó az óra! Az első indulás kissé lassan megy majd...

    FIGYELEM! Frissítés előtt mentsetek minden fontos adatot, mert minden el fog veszni ami a tableten volt!

    Megjegyzés: Szerintem hibás a leírása a telepítőhöz mellékelt PDF-ekben. Nálam Win7 64bit alatt csak a csatlakoztatott Tablet bekapcsolt állapotában telepítette a PC a szükséges drivereket, a leírásban pedig kikapcsolt állapotot írnak nyomva tartott hangerő gombbal, sőt emlékeim szerint a frissítés is bekapcsolva valósult meg. Jó játék volt mire rájöttem, hogy a gyári tutorial szívat... Amíg a driver nem települt hiába látja a telepítő szoftver a tabletet, nem tudja frissíteni!

  • topkonzol

    csendes tag

    Szintén MyAudio Series 7 704O tablet-nél a rendszer gyorsítása érdekében a következőket tettem:

    - Google Play áruházat elindítva a jobb felső kis ikonra kattintva, a beállításoknál kikapcsoltam az alkalmazások automatikus frissítését.

    -A Beállítások Alkalmazások menüpontja alatt, jobb szélen az Összes listában egyesével rámentem a következő programokra, majd ahol lehetett nyomtam egy Adatok törlése opciót, és Letiltást:

    ( Értelem szerűen akinek valamelyikre szüksége van azt ne tiltsa le, de később akár újra aktiválhatók... )

    -A Google címtár szinkronizálása
    -App-A-Day
    -E-mail
    -FilmDrops
    -Gmail
    -Google Csevegő
    -Könyvek
    -Magazinok
    -Movie Studio
    -MyID
    -Network TV
    -Névjegytár
    -SurDoc
    -TalkBack
    -Térkép
    -Utcakép

    A My Audio Game alkalmazást érdemes nem letiltani, mert egy Play áruház szerű alkalmazás ahonnét Play-en nem szereplő játékokat is le lehet ingyen tölteni...

    -Play áruházból telepítettem az ingyenes Advanced Task Manager alkalmazást, és a beállításokban gyakorlatilag minden opciót élesítettem.

    -Hasznos lehet még az 1Tap Cleaner alkalmazás is, és a Clean Master.

    Amúgy a tablet ár/érték arányban szerintem jó. Nem bántam meg, hogy megvettem.
    Jobb mint amire számítottam amikor megvettem...
    Az előző szoftver néha csinált olyat, hogy a billentyűzár nem akart feloldani.
    Ilyenkor hosszan nyomva tartva a bekapcsoló és a két hangerő gombot ( RAM reset ), a tabletet újraindítva
    ismét tudtam folytatni a használatát...

    Jelenleg a Gt Racing 2 szintén ingyenes Play játékkal játszom. A leírt trükkökkel és a Display beállításokban Best Performance-ra állítva, majd a Track Overview kivételével mindent kikapcsolva egész élvezhető grafikai teljesítményt tudtam elérni.

  • topkonzol

    csendes tag

    válasz szilagj #1663 üzenetére

    Nincs mit! ;) Dead Trigger 2 ( Play áruház, ingyenes ) játék is akadás mentesen fut, pedig az Xperia Tipo-mon beszaggatott amit erősebb hardvernek véltem ennél a tabletnél...

Új hozzászólás Aktív témák