- Honor 200 Pro - mobilportré
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Yettel topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Marko_
tag
válasz
flashpointer #25805 üzenetére
Megjött ma a gépezet, be is üzemeltem. Pár órás tesztelés után azt kell mondjam tényleg nagyon halk és meglepően gyors, úgy hogy nem bántam meg, hogy végül ezt vettem meg.
-
Marko_
tag
válasz
flashpointer #25805 üzenetére
Majd megláton milyen, ha megjön és összerakom. Max ha nagyon gáz, akkor visszaküldöm és megrendelem a másik formációt, ram+ssd jó az asrock lapba is.
-
Marko_
tag
válasz
flashpointer #25783 üzenetére
Asszem akkor még átgondolom ezt az lc power-t. A kis randaságot meg inkább meghagyom másnak.
-
Marko_
tag
válasz
flashpointer #25770 üzenetére
Ez az lc-power nem is rossz. Ezeknek mennyire megbízható a tápja?
-
Marko_
tag
Ezt (GIGABYTE BRIX GB-BXBT-1900) én is nézegettem már, csak az a baj, hogy 1 db digitális video kimenet van csak rajta és 2 db full hd ips monitort szeretnék egyszerre használni vele. A következő brix meg már 85 ezer, amin van 2 digit video kimenet.
-
Marko_
tag
Sziasztok!
Szeretnék összerakni egy minél kisebb méretű, kis fogyasztású, hangtalan, vagy nagyon halk gépet.
Két db full hd-s hdmi-s monitorral használnám, leginkább java-s progikat futtatnék vele, böngészésre használnám, youtube, esetenként hd filmekhez. Szerintetek alkalmasak lennének erre a célra a következő alaplapok?Milyen teljesítményük van ezeknek a prociknak? Illetve melyik lenne jobb választás?Asrock AD2550-ITX
Asrock Q1900-ITXSSD-t tennék mellé, illetve 4GB ramot.Tudnátok esetleg ajánlani egy pici házat (minél kisebbet
a rendszerhez? Én ezt találtam egyelőre, gondolom beleférnek ezek a lapok simán:
Előre is köszi,
Márk -
Marko_
tag
Sziasztok!
Szeretnék építeni egy mini ITX-es pc-t.
A kérdésem az lenne, hogy ebbe a házba THERMALTAKE Element Q ezt az alaplapot Sapphire H61 52040-00-40g be tudom szerelni?
A másik pedig, hogy mit jelent az előbbi alaplapnál, hogy: integrált VGA típus: processzorban. Akkor gondolom nem kell bele külön vga?
Egy intel G620-a procit szeretnék beletenni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Projektor topic
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Ukrajnai háború
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Eredeti játékok OFF topik
- sziku69: Szólánc.
- Politika
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra / 256 GB / 12GB RAM / 5G / Ezüst / Független / 2,5 év gyári garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest