Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz macilaci78 #69045 üzenetére

    Mostanra ez odáig fajult, hogy gyújtásnál 0%-ot mutat, gyújtás nélkül 12,5-25%-on áll a mutató.

    Dettó ugyanez van a nálunk lévő BWS-el is. Az, hogy előtte mi volt a helyzet vele azt nem tudom, mert már így került hozzánk. Egyébként tudod, hogy mi az érdekes? Az, hogy amikor kivettem a tankból a komplett szintjelző egységet és azt kézzel elkezdtem mozgatni, akkor az hibátlanul működött. Nullától egészen a maximumig jelez mindent, a legapróbb kézzel való mozgatást is visszaigazolja a mutató. Gondoltam arra is, hogy esetleg lukas az úszó és azért nem tud megemelkedni a tankban, de nem, nincs semmi benne. Úgyhogy nem értem a dolgot. Én szereztem egy ilyen egységet egy bontott BWS-ből. Tuti, hogy jó lesz, mert a haverom bontotta a robogót és szétszedés előtt rendesen mutatta a szintet. A helyedben és is bontottan néznék egyet, szerintem tuti, hogy találnál az apróhirdetések között. Pár ezer forintért kínálják őket.

    Egyébként a fals szívással kapcsolatban én már találkoztam olyan főtengely szimeringes motorral, hogy volt rajta alapjárat. Pont úgy vettem észre, hogy már kopra be volt tekerve a levegőcsavar, de még mindig volt alapjárat a motoron. A szívórésze a motornak (légszűrőház, légszűrőcsonk, karbi, szívócsonk) hibátlan volt. Később a szimering csere meg is erősítette ezt.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák