Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    Sziasztok!

    Sikerült beszerezni a Samsung 139cm-es K5500 modelljét, igen szép, nagyon meg vagyunk vele elégedve! Akkoriban 204e Ft volt a Mediaban, sikerült elcsípni az akciót, ingyen ki is hozták.

    Két kérdésem lenne a TV-vel kapcsolatban:
    - az egyik, hogy a PiP funkciót lehet benne aktiválni? Valamiért inaktív. Próbáltam USB-s film lejátszás közben és sima csatorna nézés közben, nem volt aktív. Annyira nem gond, ha nem sikerül, csak kíváncsi vagyok, hogy működik.
    - a másik: túl rövid volt a koax kábelünk sajnos, vettünk helyette egy fekete színű 7,5 méterest. (Elég lett volna 3 is, de csak nagyon rövid és ez volt az OBI-ban). A gondom az lenne, hogy sokszor becsíkoz/szétesik a kép ezzel a kábellel. Ha mozgatom az összetekert részt, azzal változik a szétesés is. Gondoljátok, hogy megtörhetett a kábel? Vagy csak kellene szerezni egy L alakú csatlakozót (bocsi, nem tudom, hogy hívják ezt szaknyelven), hogy merőlegesen mehessen be a TV hátába? Mert jelenleg a képernyő síkjával párhuzamosan kell csatlakoztatni, lehet azt nem szereti annyira.

    Köszönet minden segítségért és tanácsért!

Új hozzászólás Aktív témák