Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raruh

    tag

    válasz MaCS_70 #47122 üzenetére

    Jó tudni, hogy ilyen dolgok vannak. Asus RTN10E routert vittem vissza, kiadták a mínuszos papírokat, hogy vásároljam le, mert nem adhatnak vissza pénzt.. Akkor már nem forgalmazták az adott típust, és nem is akarták a pénzt visszaadni, annak ellenére, hogy kijelentettem, hogy nem kívánok másik eszközt náluk vásárolni, mert ez már a 2. volt ami bedöglött 3 hónapon belül.. 1 óra szütykölődés után rátöltötte a pénzt teljesen feleslegesen egy ajándékkártyára, amivel aztán dühömben már tényleg berontottam az üzletbe, és megvettem az összeg+100Ft értékű viszonylag jónak tűnő routert. Most ezzek is vakarózás van, mert nem igazán azt nyújtja, amit vártam tőle. Megnéztem a honlapon, már ez a termék sem kapható náluk (2 hete vettem) ... Azért kicsit vicces. Ilyen gyorsan kifutnak náluk a termékek?
    Nem mellesleg nevetségesen közölték velem az üzletben, hogy a webshophoz nekik semmi közük, és az üzletben nem is lehet átvenni interneten rendelt terméket. Erre most látom, hogy de igen.. Hogy lehet ennyire felkészületlen egy személyzet ? :D Megjegyzem, azért fontos a webshopos dolog, mert az a router, ami a webshopban 6k JMF, azt az üzletben 9 körül árulják.. Jó is ez a marketing..

    Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

Új hozzászólás Aktív témák