Hirdetés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Akciófigyelő: Egész hónapos Black Friday a mi.com-on
- A Sony új középkategóriás telefonja is megkapta az Android 16-ot
- Telekom mobilszolgáltatások
- Google Pixel topik
- iOS alkalmazások
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- A Gemini húzza ki a Sirit a csávából
-
Mobilarena
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
general
#27644
üzenetére
Hangra, natívan
Az OSX alapból támogatja a HDMI audiot, csak be kell kapcsolni, és tudnia kell a videokártyának nyilván, de az újabbak közül mindegyikkel megy. Persze ha nincs mire rákötni akkor nem szóltam, de ha már van hangcuccod analóg bemenettel, akkor a 20eFt-s hangkártya árából lehet hogy kapsz valami egyszerűbb/jobb minőségű HDMI DAC-ot is, nem tudom, ezeket annyira nem követem. -
Smiley
addikt
válasz
general
#27644
üzenetére
A sound blaster mukodott, de nem lehet osszehasonlitani a maya-val, nezni kell az ebay-t meg a hasonlo oldalakat... aztan hatha. A PCIE-s Maya44e/Maya44XTe ezek biztosan mennek os x alatt. Az osx es normalis hangkartya soha nem volt olcso jatek. Amugy az usb-s cuccoktol sem kell felni, mar egyre tobb studioban van mar usb-s hangkartya.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mercedes topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Mindenki bukja a Blackwell chipeket, ha bejön Trump terve
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Milyen routert?
- Motoros topic
- iPhone topik
- Folytatja küzdelmét az Intel az NVIDIA (és az AMD) ellen
- További aktív témák...
- Lenovo L14 Thinkpad Gen2 FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro WiFi6 Garancia
- Samsung Galaxy A32 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3497, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3733, 91% Akkumulátor
- Vadiúj AM5 procik! Több darab kèszleten! Kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

Az OSX alapból támogatja a HDMI audiot, csak be kell kapcsolni, és tudnia kell a videokártyának nyilván, de az újabbak közül mindegyikkel megy. Persze ha nincs mire rákötni akkor nem szóltam, de ha már van hangcuccod analóg bemenettel, akkor a 20eFt-s hangkártya árából lehet hogy kapsz valami egyszerűbb/jobb minőségű HDMI DAC-ot is, nem tudom, ezeket annyira nem követem.
tlac

