Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Hasaggymeg #74981 üzenetére

    Köszi! Igen a helyén van a kerék, megnéztem 3-4* is. Akkor lehet a váltófülön alakítani. Nem tudtam, hogy merjem-e feszegetni, vagy ilyen esetben célszerűbb-e cserélni a váltófület.

    (#74982) Runner_fxr
    Köszi a választ Neked is! A bovden szépen, simán fut. Megpróbálok kicsit állítani a fülön, és újra finomhangolni a váltót, hátha sikerrel járok.

    (#74983) Normi01 :

    Egyelőre megpróbálkozok alakítani rajta, mert ahogy láttam múltkor nem olcsó egy váltófül, ha jól rémlik. Több, mint 20k-t adtam most ki az alkatrész cserékre...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

  • SOAD19

    addikt

    válasz Hasaggymeg #74981 üzenetére

    Múlt hétvégén, kicsit próbáltam alakítani a váltófülön. Így már elég jól be lehetett állítani, de még most se tökéletes. De, még így is zongorázni lehet a különbséget, ahhoz képest, ahogy a szervizből elhoztam... Azt mondta, hogy valószínűleg a SRAM fogaskeréksor (Shimano környezetben) miatt nem tudta tökéletesen beállítani a hátsó váltót. Gondolom, azért illet volna a szervizesnek megnéznie, hogy nem-e a váltófül, vagy a váltó van elferdülve, és amiatt nem tudja normálisan beállítani. Nyilván elég gyakori eset ez.
    Tényleg érdemesebb, ha az ember, amit csak tud magának csinál meg.
    Valószínűleg majd veszek egy új váltótartó fület, hogy nehogy úgy járjak, mint a Normi01 fórumtárs, aki írta, hogy egyszer menet közben eltört neki a váltófüle, a korábban történt visszahajlítás után. Illetve, hogy még jobban be tudjam lőni a váltót.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák