Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz 04ahgy #1417 üzenetére

    Ha Giga lapba akarnám tenni a procimat akkor vennék egy Giga lapot,de nem tettem,és nincs szükségem máséra!

    Azt teszek az alaplapomba amit én akarok,és se te sem pedig más nem fogja megmondani mit csináljak a gépemmel! Mit rakjak bele vagy mit teszteljek vagy mit ne.
    Az nem felajánlás volt!

    Miért lenne kötelező elmondanom honnan veszek infókat...honnan szerzek bármilyen alkatrészt,semmi sem indokolja,hogy elmondjam!
    Ez az én saját dolgom,és ha azt gondolom hogy nem tartozik rád vagy másra,akkor megtartom azt infót magamnak,és kb ennyi.

    Nekem a Giga soc ch fapados marad,és ronda sárga,de gondolom ezt nem olvastad.
    Nem is értem miért forszírozzátok ezt a dolgot ?!
    Azt is leírtam,engem egy picit sem zavar,hogy más Giga-t használ,mindenki azt vesz amit akar,amíg nem az én pénzemet költi,az nekem egy picit sem fáj.
    De azért mindig jön vki aki tovább forszírozza a dolgot,mert jajj akoska mit írt,még jó hogy nem az óvodában vagyunk.
    Ha nem tetszik a véleményem a Giga lapról,hát ez van,be kell venni altatót és jobban alszotok.

    A következő majd az lesz,hogy áruljam el a külföldi fórumokon használt nick nevemet is ? :D

    Achill3uS személyesen tesztelte az R5E-t is és a Championt is, egyértelmű a véleménye. Nem mondhatod GIGABYTE pártinak, mert az Extrém tuning topikban kerek perec leírta, hogy ott az ASUS jobb, mint a Z170-es SOC.
    Nem tudom skylake hogy jön ebbe a topicba.

    Én már befejeztem ezt a Giga témát egyszer,erre most jössz te és folytatod.

    Nem érdekel a soc ch lap.
    (de lehet veszek egy olyat is,hogy megnyugodjon a lelketek :DDD és be építem )
    Ha pedig szeretnétek velem kicsit szórakozni,én benne vagyok.

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák