Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kelvin

    őstag

    válasz m.jeno #5 üzenetére

    Nekem nagyon tetszik!
    Megvan benne minden amit az amigo-ból hiányoltunk és egy rakat technikai újítás az igo8-hoz képest.
    Nagyon jó a magyar tts, az előtervezett úthálózat, az élőképek lehajtásoknál (tomtom-ban nagyon tetszett).
    Domborzat és a 3d elemek is fantasztikusak és jobban optimalizáltak mint az elődöknél.
    Már egy egész napot használtam realtime-ban és elégedett vagyok.
    Ha kijönne dobozos verzióban biztosan megvenném.

    És még csak az első "kiadást" használom.

    [ Szerkesztve ]

    "A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

  • norma1

    csendes tag

    válasz m.jeno #5 üzenetére

    Kamionban tesztelem a Primot.TomTomhoz szokott szememnek a grafika eléggé kispályás, és csak úgy magától változtat a megjelénésén valamitől, tehát hol van iránytű benne, hol nincs, hol madártávlat, hol 2D-s nézetben áttekintő, szóval még van mit csiszolgatni rajta, viszont... - elképesztően jól navigál a beállított paramétereknek mgfelelően egész Európában, amit a TomTom Go 730-ról nem mondanék, mert párszor bevitt az erdőbe.
    Az épületek, és domborzat megjelenítése nagyban segít eligazodni, amit viszont hiányolok, és a TomTom-nál megszoktam : az RDS szolgáltatás, vagyis a dugók, útelzárások előrejelzése, és intelligens kikerülése ezeknek.
    Lefagyott sajnos körforgalomban, mikor nagyon kéne tudni, melyik kijárón kéne elhagyni.
    Van egy szolgáltatása, ami nem kéne bele, mert eszméletlen zavaró : a camionos pihenőidő állandó, és zavaró - minden fontos információt eltakaró ablakkal való tolakodása, amit kiiktatni sem lehet a menüopciók között.
    Röviden ennyi, kamionozom, ezért ritkán vagyok netközelben.

    norma1@citromail.hu

Új hozzászólás Aktív témák