- Külföldi SIM-ek itthon
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Google Pixel topik
- Légies iPhone halvány színei
- Egyesíti a Google az Android és a ChromeOS rendszereket
- Yettel topik
- Xiaomi Smart Band 8 - folyamatosan
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Aktív témák
-
canniball
nagyúr
Nem a mélynyomón, hanem a hangfalak kábelén lévő csatlakozókra gondoltam (van-e rajta, vagy csupasz és csiptetős megoldással lehet őket rögzíteni). Erről viszont eszembe jutott, hogy ezekben a szettekben az erősítő egybe van építve a méllyel, így valószínűleg csak 5.0-t tudnál produkálni.
De ez mindegy is ha elég a stereo, akkor tényleg vegyél inkább két frontot. Az ajánlást viszont meghagyom a hozzáértőknek; de hogy könnyebb legyen a dolguk: mennyit szánsz az erősítőre és a hangfalakra? -
canniball
nagyúr
Minden lehetséges, kérdés milyen áron.
Először is azt kéne megnézned milyen csatik vannak a hangfalakon, ez egyezik-e az erősítőn lévőkkel és ha nem hajlandó vagy-e barkácsolni.
(Bár én inkább azt javasolnám gyűjtögess még egy kicsit, hogy meglegyen a hangfalakra való is; vagy vegyél most használt (esetleg stereo) hangfalakat hozzá...de persze a döntés a tiéd.)
Az erősítőkhöz nem értek, de itt azt írják a Yamahák jó ár/érték aránnyal bírnak...persze az is kérdés milyen igényeid vannak.
Aktív témák
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! R5 9600X / RX 9070XT / 32GB DDR5 / 1TB SSD M.2
- BESZÁMÍTÁS! HP Victus 16-D0655NG notebook - i5 10400H 16GB DDR4 512GB+1TB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- FSP RAIDER S 750W 80 PLUS Silver táp
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad L14 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest