Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Woodslave #6540 üzenetére

    De a valóságban teljesen kizárt, ezt bármekkora pénzben lefogadom, 2 év alatt 10-nél kevesebbszer jártam konditeremben, a másik edzésen 2-2,5 órás pörgős edzéseket nyomok, amik ugye alapból nem túl anabolikusak :D, emellett fehérjefogyasztásom nem haladta meg a napi 50gr-ot azóta ;] , szóval én amit fogytam, azt összecsoffadtam, árnyéka sem vagyok a réginek, de a másik sportban csak úgy tudsz atletikus, kurva izmos formát hozni, ha folyamatosan nyomod a tápkiegeket, ahogy nézem a nagyok felkészülését, ha egy pillanatra megállnak edzés közben már tolják az edzés közben italokat literszámra, különben egész egyszerűen elfogysz. Én az elfogyást választottam ;]

    amúgy hiába bunyózok 70-szer jobban, mint mielőtt elkezdtem járni, ez ugye kívülről nem látszik, csak az hogy feleakkora vagyok, múltkor sétáltam haza edzésről és 3 15 éves belémkötött :D Nem értették, hogy miért nevetek annyira, mert csak kértem szépen, hogy kisfiam lécci maradjunk barátok, hidd el, hogy jót tesz az egészségednek, de ő ezt sértésnek vette, hogy nem veszem komolyan és csak mondta, aztán mindenki közös szerencséjére nem lett több a dologból. Itt tartunk 15 éves gyerekek fenyítenek :D

Aktív témák