Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBMC

    addikt

    válasz Lackooo84 #17400 üzenetére

    akkor esélytelen az elállás? :W
    (a büdös fenébe, hogy jóhiszeműségből én hülye jeleztem, hogy nem mellesleg pixelhibás a termék... :((( )

    u.i: illetve azt, hogy hibás terméktől nem állhatok el, miért nem találom sehol? :( be tudnád linkelni esetleg? semmi féle kiskapu nincs erre? - mert gondolom a cserét pedig addig fogják húzni míg kifutok a 14 napból... ( ha már jeleztem, hogy szeretnék elállni.. vicc :W )

    ITT amúgy van egy érdekes, hasonló eset. alul egy szakértő válaszol. - és "nekem" ad igazat. ha van időtök fussátok át, véleményezzétek légyszi...

    mert 3 választásom van kb.

    vagy odamegyek és viszem becsomagolv a aterméket gyáriasan, és közlöm, szeretnék elállni, és reménykedek, hogy nem futtatják össze a nevem az emaillel. - és minden gond nélkül el tudok állni.

    VAGY

    ugyanez, csak összefuttatják és megszivatnak, hogy ha már úgy is el szeretnék állni, akkor úgy intézik a cserét, hogy kifussak a fennmaradó 10 napból...

    VAGY

    odamegyek és kérem a gariztatást, hisz 3 napon belül vagyok, és reménykedek, hogy 1-2napon belül kicserélik, majd ezt követően elállok a vásárlástól...

    szerintetek, mi lehet a legjobb döntés? :( hihetetlen...

    [ Szerkesztve ]

    markbellus.hu 

Új hozzászólás Aktív témák