Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fkris

    őstag

    válasz Plazmacucci #721 üzenetére

    Ha elmész egy 5* os étterembe/szállodába, ahol az ízek, ellátás minősége kiváló, viszont az ételt az csak odavágják a tányér közepére, és az asztal is mozog, nincsenek egységes evőeszközök, poharak, akkor sem leszel 100%osan elégedett.

    Ugyan ez van a játékoknál.
    Megy ez a hipsterkedés, hogy nem érdekel a grafika, csak a történet legyen jó....
    Nem a francokat nem.Ha már jó a sztori, akkor a grafika max dobna rajta.
    Szvsz ezért lenne joggal elvárható, hogy ne csak hozza a minimumot, hanem példát mutasson:
    A megjelent képeken pl a bobbleheadnél a háttér egyszerűen ocsmány, nincs más szó rá.
    Így nézett ki a 3/new vegas is.
    A két radroach os kép is hasonló minőségű.

    Nem jelent meg a játék, addig semmiképp nem ítélem el (elő is rendeltem), amíg nem látom, de nem vagyok lenyűgözve.
    Nagyon nem.

    Egy GTA 5 hozta az elvárható minimumot(sőt...) a konzolgeneráció legelején, egy mostani játéknak is legalább olyan részletesnek kellene lennie, mint egy akkor megjelentnek.

    Összeségében NEM neked szólt a komment, de neked is.
    Miért lenne elfogadható egy Bethesda méretű cégtől, hogy csak épp azt a szintet hozza, hogy "meh, hát a sztorijáért játszok vele, nem azért mert, jól néz ki".
    Meg kéne mutatniuk, hogyan is kell maradandó kinézetet elérni a mai technológiával úgy, hogy a sztori is odacsap.

    Félve jegyzem meg a ME3 példáját:
    Nem hozta a technológiai újításokat, de jól nézett ki, látszott a fejlődés az előző címek után.
    Most azért nem dobtam el az agyam, a 7évvel ezelőtti 3 után, az eddig napvilágra került képek láttán.

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Új hozzászólás Aktív témák