Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    Sziasztok,

    Régi-új játékos vagyok. Még a legelején megvettem, azt se tudom már milyen száma volt, de nem tegnap történt, bár már abban is sok minden volt, de például Military és Rocket Science még nem. Talán max 4 vagy 5 féle szín lehetett amit gyártani kellett.
    Akkor nagyon beleszerelmesedtem és nulla tudással, saját kútfőből összerakva mindent, 24 óra játékidő alatt fellőttem a rakétámat. És komolyan 24:00:00 volt az óra amikor megállt a játék...eléggé ledöbbentett.

    Aztán eltelt pár nyár és most került megint a szemem és kezem elé a játék. Hát, kicsit másabb lett, kicsit még bonyibb, de most találtam segítséget, ha esetleg valaki szintén most kezdené, de akár profiknak is adhat új ötleteket: Factorio Blueprints

    Kezdtem egy új pályát, rájöttem, hogy ez nem az a játék, mint régen, kezdtem egy újat, eléggé jól haladtam, aztán a bogarak kezdtek idegesítően sokan lenni, úgyhogy tegnap megint kezdtem egy újat, minimális ellenséggel, hogy átlássam mi a helyzet és inkább szeretnék csak az építkezésre figyelni.

    Ez a Discord-os dolog mit takar? Multiztok? Több csapat egymás ellen vagy hogy?

Új hozzászólás Aktív témák