Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Egyesek agyon dicsérik az új AI-t, de Brabenéknek eddig azt azért mégsem sikerült belegyömöszölni abba kicsiny kapacitású buksijukba, hogy "ha novice pilóta vagyok, és egy meztelen Sidewinderrel rovom a köröket, mert még nem telik pajzsra, akkor nem próbálok Corvette pilótákat inzultálni, mert fájni fog"
    Persze ha kirángatom a járművéből, akkor vagy egy újabb sorral gyarapodik a bal panelem, vagy kereshetek egy olyan rendszert, ahol van large pod, ott veszek egy sidit, visszamegyek az adott rendszer outpost-jára, ott behajtok uszkve ~3500 creditet, visszamegyek, eladom a sidit(amin bukok 4.100-at), és máris mehetek tovább. :U Már csak úgy kíváncsiságból is kipróbáltam, hogy eloldalog-e ha cipóra verem az arcát, de nem. Azzal a maradék nyomorult 1%-ával ugyanúgy rohamoz tovább, mert ez igenis az ő kupaca!!! És aztán a nap végén(már ha egyáltalán megéri) büszkén meséli a helyi vendéglátóipari üzemegységben, hogyan kergetett el megint egy elite Corvette-t :N :N :N Ezzel a bounty szisztémával már tényleg csinálni kellene valamit :((
    -

    -
    totila - Akkor is elfogadja, ha eldobod :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák