Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz Watt25 #12077 üzenetére

    ezt vágom, csak kell hozzá az a hülye doboz :D/ dekorder nélkül nincs tv

    Azbest ezt írod :

    ,, Nem az előfizetés árára mondtam a kedvezményt, hanem a box-ra (régi tévéhez) vagy ca modulra (új fajta tévéhez). A havidíjakat akciós kedvezmények nélkül írtam.

    Ahogy már írtad boltban 10eFt körül van egy box, de az antenna hungáriától van olyan előfizetés, amihez olcsóbban is lehet tőlük venni boxot. Ott is van hűségidő mentes, 1 vagy 2 éves hűséges valamint 6 vagy 12 hónapos prepaid konstrukció is. Részletekért lásd az oldalukat: [link] ,,

    én erre:

    hopsz, bocsánat ha rosszul mondtam, láttam az oldalukat de ott is összevissza van minden :D áh feladom :D feladom magam postán az ukránoknak :D xxd :D

    Mint mondtam állítólag nem működne nálam a fzetős csatornák közül pár, de ahogy beszéltük, ha külön vennék hozzá nagyobb teljesítményű antennát akkor akár a cartoon netwoork is bejöhet, csak hát 1 vagyon 1 olyan antenna, még 1x megkérdezem:

    antenna szerelőt tudtok ajánlani? ha igen kit és mennyiért dolgozik?

    köszi a sok-sok segítséget, remélem így már értetek engem :)

    Discoveryt miért vették ki a kínálatból? illetve az a szerelhető végű antenna mekkora körzetben tud venni? gondolom 15-20 kmről még csak-csak elmegy, de 50-60 km-ről kétlem hogy működne :U vagy tévedek? :)

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák