Hirdetés
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Megérkezett Európába a Soundcore Space 2 fejhallgató
- Hivatalos a OnePlus Watch 4
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Fittyet hány a pesti napfényre a Honor 600
Aktív témák
-
andorpapa
őstag
Tudom, biztosan maximalistának tartotok, de én a Yamaha CRW2200E-t ajánlom. 20x10x40, 8 MByte buffer, SafeBurn (BURN-Proof) és kiváló sebesség. A Tom's Hardware oldalán is nagyon jókat írtak róla.
Nekem is ilyet hozott a Jézuska, majd karácsonykor beszerelem.
Nettó 31 rugó, ami szerintem nevetségesen alacsony ár ezért az íróért.
Persze a legtöbb embernek elég a jó kis 16x író is, elvégre nem kerget a tatár:))
A lényeg szerintem az, hogy mielőtt írót veszel, olvass el pár tesztet a kiszemelt példányról. Legyen benne BURN-Proof (vagy annak valamilyen változata), mert tény, hogy ennélkül is jól lehet irogatni, de a biztonság kedvéért nem árt a cucc. Az sem hátrány, ha van benne "nyersanyag-érzékelő", amely a szar CD-kre automatikusan lassabban ír, de legalább nem cseszi el, és a végeredmény jó lesz. Ilyen van az új Plextorban (24x10x40) és a már említett Yamahában is.
Persze a régi írókban ilyen nincs, mégis kitűnő minőségben lehet velük írni. Persze ha sok pénzed van, akkor mindig a jobbat válasszad. Elvégre a légkondi luxus, de nem hátrány, ha van :DD
Az LG írók egyébként nekem is szimpatikusak, eléggé jó az ár/teljesítmény mutatójuk. De a Plextor és a Yamaha a kedvencem.
Aktív témák
- JBL STAGE 2 9634
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! KÉSZLETRŐL! Intel Core i5 14600K 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5060 8GB FSP 750W
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

