Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz CharlieDrop #31070 üzenetére

    Nem mondom,hogy CSAK azt LCI-t lehet venni de azt ajánlom :D

    Felesleges ez-az előre teljes félelem... Mondhatnak sokan sokfélét.... Nem kell félni se az E60-tól se az E65-től. Nyilván az egész pénztárca kérdés is egyből másrészt akinek természetes,hogy kell költeni az autóra és nem csak akkor amikor beszarik az nem akad fönn mindenen de elismerem vannak olyan típusú emberek akik 2 forintért már sírnak és vannak olyan kocsik amik egyszerűen szarok. De igen mindkettőből az LCI-t javaslom saját tapasztalatom az,hogy mindkettőből jobb egy gél generáció váltás mindenképp főleg a E60 ből ami már CIC-es navis-is Az E65 LCI meg alapból nem rossz :) Most ezt néztem,hogy nem rossz alap ülésfűtés/hűtés elöl hátul LCI nem rossz :) Engem a futómű és egyéb bajok nem hatnak meg igazából sőt annál jobb mert olcsóbban megkapom. Amúgy is megcsinálnám....

    Amire már válaszolt whbear barátom arra már nem írnék ;]

    (#31083) brickm

    Akkor láthatsz egyet 1985-ös E28 M5-ünkbe van :DDD :DDD

    (#31080) BMW001

    F10-be is az LCI amit ajánlatos venni :DDD Egyébként lehet találni jó példányokat benzinest ne akarj az a lényeg.Hiányozna a 35D szerintem főleg,hogy meghúztuk :) :DDD

    (#31087) negro

    E60-at nem kell lenézni nem rosszabb mint más... Vissza fogja mindenki sírni az F-es széria mellett aki szidta :)

    Jó ez a hét... Hátsó hidak jönnek sorba... :D Hétfőn E92-őn komplett híd csere.... Ma pedig egymás után 2 E60 Hídház szilent csere :DDD






    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák