Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algotis

    addikt

    Sziasztok!
    Adott a laptopom, HP Pavilion BC200NH. Szeretek néha játszadozni, a GTX1050M még elég is a legtöbb játékhoz, hogy a lehető legalacsonyabb beállítások mellett elfusson számomra abszolút kielégítő módon. Csak hogy amint 1-2 frissebb játékhoz (pl most éppen Warzone) ha felrakom az éppen aktuális legfrissebb NVIDIA drivert, játék indításakor vagy játék indítása után 1-2 perccel kivétel nélkül jön a kékhalál. Internal memory management, meg mindent láttam már... Akkor marad stabil a rendszerem, ha a legutóbbi HP által ajánlott drivert (2018.02) rakom fel, csak akkor meg elbúcsúzhatok a frissebb driverek nyújtotta optimalizálástól.
    BIOS a legfrissebb, és új windows install esetén is ugyanez van.
    Ezt besz@ptam, és nem rajtam múlik? Valami rossz beállítás fut a BIOSban, vagy a Windows/HP sara ez az egész? Én már ötlettelen vagyok.
    Köszi,
    Algotis

    Androidos Outlookból küldve

  • Algotis

    addikt

    Sziasztok!
    Ért valaki itt közületek a notebook akkumulátorokhoz?
    3 éves notebookom (HP Pavilion 15-BC200NH) akksija elkezdett púposodni (ezt a műanyag borítás és a touchpad görbülésén vettem észre :D ), és vennék hozzá másikat.
    Elvileg ilyen van most benne:

    Ha keresek ilyen TE04063XL típusút, az én laptopomat sosem írják a kompatibilis modellek között, attól még jó lesz, vagy mit kellene nézni? Illetve milyet kéne vennem? Mehet ebayról valami olcsó, vagy valami prémiumabb utángyártottat?

    (sorry, hogy ugyanezt felteszem a hp-s fórumban is, minél nagyobb közönséget szeretnék keríteni a kérdésnek, hogy minél gyorsabban megoldódjon a dolog, szeretném a gépet újra jó állapotban tudni, mert kulcsfontosságú eszközöm)

    Köszi,
    Algotis

    Androidos Outlookból küldve

Új hozzászólás Aktív témák