Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz #79335424 #94847 üzenetére

    A névnaposat igen, importáltam a leírásnak megfelelően. Amit pluszban létrehoztam szülinap nevű naptárat azt egyszerűen létrehoztam egy új saját naptárat, majd a legördülő menüjéből az esemény létrehozása a naptárban menüpont, ott lehet ugye egy tól-ig határ is akár meg egésznapos esemény is. Itt sajnos egyesével kellett beírnom mindent minden napra. Mivel hogy nem sok ilyen esemény van amit be akartam írni, így ez nem volt olyan bonyolult, plusz én egésznaposra állítottam be őket, viszont a te esetedben lehet, hogy hosszadalmas lesz. Azt nem tudom sajnos, hogy van-e egyszerűbb megoldás ettől, mondjuk amit Bozek linkelt, ott van egy olyan rész, hogy "Speciális: CSV- vagy iCal-fájlok létrehozása vagy szerkesztése az importálás előtt". Ott egész jól leírja a súgó, hogy excelben hogyan kell létrehozni a táblázatot, hogy fel tudja ismerni, illetve, hogy hogyan kell menteni. Talán neked ez lenne a legegyszerűbb ha sok adatot kell beírni a naptárba (mondjuk arra nem láttam lehetőséget, illetve el sem tudom képzelni, hogy az ismétlődést ha szeretnél hogyan tudod definiálni ebben a táblázatban). De egy fokkal egyszerűbbnek tűnik, mint egyesével megszerkeszteni a böngészőben az eseményeket. Viszont ha nem olyan vészesen sok az esemény és még ráadásul ismételtetni is akarod akkor talán egyszerűbb magában a naptárban egyesével felvenni az eseményeket. Én mondjuk mindenképpen így csinálnám, mégha rohadt hosszú is lenne ez időben. Aztán az elkészült naptárat ki tudod exportálni, majd az exportált naptárat fel tudod tenni egy felhőbe (ami nem vállalati megosztásként értelmezné), mellé feltöltesz egy a logout-os írás lépéseit tartalmazó "használati utasítást", amit akinek kell le tudja tölteni a felhőből és tudja importálni a saját naptárjába.

    Azt nem tudtam, hogy vannak a g drive-nak fizetős része is :(

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák