Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bgyorgy49

    újonc

    Az időkép mobilalkalmazás widgetje nem jelenik meg a Lenovo A 536 kijelzőjén. Ha valakinek van ötlete a megoldásra, kérem segítsen!

    Rövid leírás: Használtam az app-ot okostelefonomon, telepítés és a beállítások megadása után a widgetet simán kitette a kezdő oldalra. Időközben végrehajtottam egy gyári alapra történő visszaállítást, tárhely-bővítésként betettem egy micro-sd kártyát és újra telepítettem minden app-ot. Sajnos, a widget azonos beállítások mellet sem jelent meg a kijelzőn.

    Olvastam a neten, hogy az alkalmazás csak a telefonmemóriából indul rendesen, ezért egy újabb alapra visszaállítás után az app-ot közvetlenül a telefon memóriába telepítettem. A helyzet változatlan. Az app hibátlanul működik a telefonon, de nem tudom a widgetet a kijelzőre kihelyezni.

    Mi lehet a megoldás?

    Mivel először léptem be a fórumba, magamról röviden: nyugdíjas vagyok, hobbiként kezdtem el a számítástechnikával barátkozni. Addig böngésztem a netet, amíg sikerült egy saját honlapot összehoznom.
    [link]
    Imádok horgászni.

    Azért, hogy ne csak kérjek, cserébe én is adok valamit:

    Titkos kódok és rejtett menük Androidon

    Rejtett Androidos kódok, mellyel belső szervizmenük, telefon információk és egyéb okosságok érhetők el. Figyelem: csak óvatosan használd, hiszen több kód a telefon teljes törlését is eredményezheti!

    *#*#4636#*#* : telefonról pár információ, akkumulátor információ, akkumulátor történe, használati statisztikák, aktuális térerő infók

    *#*#7780#*#* : gyári beállítások visszaállítására használható kód. Az alábbiak törölhetők vele: a telefonon tárolt Google profil beállításai, rendszer és programok adatai és beállításai, letöltött programok. Az aktuális rendszert és a hozzáadott programokat és a memória kártya tartalmát nem törli.

    *2767*3855# : a gyári beállítások teljes visszaállítása, ez a funkció mindent töröl!

    *#*#7594#*#* : Ez a kód a Hívás vége/Bekapcsoló gomb funkcióját módosítja. Ha hosszan nyomjuk, akkor megjelenik a három profil, melyek közül választhatunk.

    *#*#34971539#*#* : a kód a telefon kamerájáról ad információkat. Frissíthetjük a kamera szoftverét, SD kártyáról alkalmazható a készülék firmware-e, megmutatja a kamera aktuális verziószámát. Nem érdemes kipróbálni, hiszen elronthatjuk vele a kamera szoftverét, mely visszafordíthatatlan lehet!

    *#*#273283*255*663282*#*#* : beépített fájlkezelő, ha éppen nincsen kéznél egy sem

    *#*#197328640#*#* : szerviz mód, tesztelésre használható

    WLAN, GPS és Bluetooth teszt kódok:

    *#*#232339#*#* vagy *#*#526#*#* vagy *#*#528#*#* : WLAN teszt, a menü gombbal indítható
    *#*#232338#*#* : WLAN MAC címét mutatja meg
    *#*#1472365#*#* : GPS teszt
    *#*#1575#*#* : újabb GPS teszt
    *#*#232331#*#* : Bluetooth teszt
    *#*#232337#*# : Bluetooth eszköz címét mutatja meg

    *#*#8255#*#* : GTalk Service Monitor

    Kódok a Firmware verzió kiiratásához:

    *#*#4986*2650468#*#* : PDA, Telefon, H/W, RFCallDate
    *#*#1111#*#* : FTA SW verzió
    *#*#2222#*#* : FTA HW verzió
    *#*#1234#*#* : PDA és Telefon
    *#*#44336#*#* : PDA, Telefon, CSC, Build Time

    Több féle teszt kód:

    *#*#2663#*#* : Touch screen verzió
    *#*#2664#*#* : Touch screen teszt
    *#*#0588#*#* : Proximity sensor teszt
    *#*#3264#*#* : RAM verzió
    *#*#0283#*#* : Packet Loopback
    *#*#0*#*#* : LCD teszt
    *#*#0673#*#* vagy *#*#0289#*#* : Melody teszt
    *#*#0842#*#* : Device teszt (vibráció teszt és háttérvilágítás teszt)

    Forrrás: [link]

    További androidos tippek, trükkök is találhatók az oldalon. Akit érdekel, a fenti linken elolvashatja az írást.

    Bocs, hogy hosszúra sikeredett első bejegyzésem. Előre is köszönök minden segítő szándékú ötletet.

    [ Szerkesztve ]

    pontyvadász

Új hozzászólás Aktív témák