Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Amikor ma bekapcsoltam a tabletet, megnyitottam a böngészőt és nem ment a net. (nem ez az első) Megnéztem notebookon is, de azon sem jöttek be a weboldalak. Amint kikapcsoltam tableten a Wifit, minden gépen jó lett az internet. Ebből arra tudok következtetni, hogy valamelyik alkalmazás elkezdet adatokat feltölteni valahova, ugyanis nálunk ilyenkor "köszönet" a Telekomnak és a hozzáadott Routernek, teljesen lehal a net, amíg feltöltés történik valamelyik gépen.
    Szeretném megnézni melyik program tevékenykedik a háttérben. Mindenféle szinkronizálás ki van kapcsolva, ezért fura és nem is 1-2 MB adatról lehet szó, mert az így nagyon tűnne fel.
    Feltettem az Internet Speed Meter Lite-ot, de sajnos csak az össz. forgalmat mutatja és azt nem, hogy éppen melyik programhoz tartozó folyamat generálja a forgalmat. Most engem a kimenő adatforgalom érdekelne.

    Melyik free (no root) programot tudnátok ajánlani, ami kijelzi a fel- és letöltési adatforgalmat és azt is, hogy melyik alkalmazás?

Új hozzászólás Aktív témák