Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz mttssz #50768 üzenetére

    Én továbbra is azt mondom, hogy ez a Youtube -ügy a Google sara. Szándékosan nem hibát írok, mert ez nem hiba. Ez szándékos. Kipróbáltam gyári böngészővel, az ugyanannál a linknél nálam is felajánlotta a klienst. Valószínűleg ugyanezen okból működik Chrome -on is. Viszont sem Dolphinnal, sem Firefox -szal nem. Ugyanaz az eredmény mindkét böngészőnél. Flash kikapcsolva. A linkre kattintva a YT weboldal nyílik. Nyomvatartásra viszont egyáltalán nincs megosztás menü, csak szövegkijelölés (ami így csak szöveg, nem link). Ha az infóablakra bökök, akkor ott már megjelenik a YT linkje, de szintén csak szövegként. Ezt vágólapra teszem, ami nálam a Clipper+ -t jelenti. Ez automatikusan kattinthatóvá alakít, tehát ha a Clipperben hosszan rábökök, akkor jön a megosztás menü. Milyen érdekes, itt már megjelenik a YT kliens. Sztem ez egy rejtett funkció, amit a Google beépített a böngészőibe, sugallva a usernek a "helyes" irányt a "megfelelő" böngésző kiválasztásához. A TubeMate nem Apu alkalmazása, nincsenek extra jogosultságai, mégis működik minden böngészővel. Akkor a gyári YT kliens ezt miért nem tudja? Mert Apu nem akarja, hogy tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák