Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz karolyabrosz #140697 üzenetére

    Ugyan nem értek hozzá, de egy mobil CPU =/= PC/laptop CPU... Csak azért, mert több magja van (haha, görögdinnye...), még nem biztos, hogy erősebb... Tök más a kettő...
    A billentyűzetes dolgot nem értem... Elvileg bluetooth billentyűzet játszhatna, mint opció, de ez természetesen a telefon OS és app kínálatát macerálná, nem a laptop OS-ét... Ezt nem is értem...
    A másik... Ha jól értem, akkor bluetooth vagy usb csatlakozáson keresztül akarnád win10 alól használni a telefon erőforrásait...? Nem azt mondom, az ötlet klassz, de... A CPU ilyetén használata szerintem kizárt; a CPU nem "energiát tárol", amivel futtatja a szoftvereket, OS-t, hanem arra az architektúrára lefordítottan futnak rajta el a programok... Vagy mi... De mondom, nem értek hozzá... Szóval ezt így szerintem nem lehet...
    A ram már egy érdekesebb kérdés. Azt tudom, hogy Nokia n900-on többen is eredményesen csinálták azt, hogy a microsd kártyát virtuális ramként használták (mondjuk 1gigányit a gyári 256 helyett), tehát azt akár még elméleti szinten akár lehetne is, de hogy ehhez milyen app és egyebek kellenének (root-ról és egyebekről nem is szólva), az jó kérdés; nagyon mókolós lenne, szerintem. USB-n meg még jó lassú is, tehát nem vagy beljebb... :)

    Bocs, ha hülységet írok, javítson ki, aki ért is hozzá :)

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák