Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sumsang

    aktív tag

    válasz spiritex #11441 üzenetére

    Pár sort fűznék saját tapasztalatomból még a GSam battery-hez :)
    Mint köztudott, hogy bazi sok minden befolyásolja az akksi üzemidejét. Csináltam két próbát (GSam Battery_Phone Radio-val mértem), hogy a lakáson belül két különbözö helyre raktam le éjszakai pihenőre a telefonom. Ugyanis mint kiderült, nagyon nem mindegy, mivel mindenhol más térerő hat rá. Ebből következően az akksi fogyasztását is jelentősen befolyásolhatja, még akár 1-2 méteren belül is. Nem hiába használják sokan a reülős üzemmódot éjszakánként. (alapból én nem szoktam rep.-gépes üz.módra állítani, hogy állandóan elérhető legyek, habár van mellette WiFi/ földrajzi számos VoIP elérhetőségem is a mobilon )
    No a lényeg, hogy kb. 8 órás esti/éjszakai mérés volt mindkét alkalommal Az egyik esetben a Phone Radio 4-es térerősséget mutatott 97%-ban, míg a másik napon (csupán 1,5 méterrel arrébb rakva ) 1-es térerőséget mutatott 88%-ban. (persze az 1-es térerő is ugyanolyan hívhatósággal bír, mint a 4-es)
    Az előbbinél 8 óra alatt 9%-ot merült az akksi, míg az utóbbi esetben ugyanannyi idő alatt csak 5%-ot !!! merült.

Új hozzászólás Aktív témák