Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Dávcy #6044 üzenetére

    [link]

    Sorba kell kötni ellenállást, mert a led messze nem eszik 55 Wattot, és ezért kiégettnek/rossznak hiszi az elektronika, vagy cseréld CANBUS kompatibilis ledre.

    Ez volt a válasz, a véleményem:

    Te nagy valószínűséggel nem látsz jobban a leddel, mert nem arra van kitalálva a lámpa test, szemből világosabbnak tűnik, de egy sötét országúton nagy részük használhatatlan, ellenben nagyon vakít.

    Nem mellesleg illegális, kiszedhet a rendőr, soron kívüli műszakira küldhetik az autót + bírság.

    [link]

    Legjobb megoldás, erősebb és "kékebb" fény, legálisan, jobban is látsz, és nem vakítasz.

    slaci

    Váltó olajat most cseréltettem, az egyszerűbb kör, ott nem cserélni, ha nem tisztítani kell a mágnes szűrőt.

    A Haldexnek tényleg nincs leeresztője, cseréltetni akartam, de mondták hogy le kell bontani az alját, meg egyébként is tökéletes szinten van, és nincs is elhasználódva, szóval hagytam egyenlőre. (XC 90)

    Hátsó difit nem muszáj egyszerre cserélni a haldexel.

    Biztos nem vagyok benne, de szerintem az AWD-nél is csak egy mágnes szűrő (csapda) lehet, ami össze gyűjti a fém törmeléket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák