Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Egy gyűjtőmunkát szeretnék egy szkripttel meggyorsítani. Részben már meg is van, kaptam igen hathatós segítséget.

    Most viszont egy php-s részt kellene működőképesen leszedni. Van a Cégközlöny, ahol folyamatosan jelennek meg az új cégek. Sok-sok sorból állnak, 50-esével rendezve. Ami nekem kell, azoknak a nevét, sorszámát kigyűjtöttem, sőt a dowload.php-hoz tartozó paraméterek is rendelkezésre állnak (így lehet, hogy zavaros, de ha megnézitek az oldalt, akkor érthető lesz).

    Tehát például egy jellemző táblázatsor így néz ki:

    <tr>
    <td width="15" align="right" class="szoveg">1.</td>
    <td width="60%" class="szoveg" align="left">cégnév</td>
    <td align="center" class="szoveg">xx-xx-xxxxxxx</td>
    <td align="center" class="szoveg" width="120">Új társaságok bejegyzése<br></td>
    <td align="center" class="szoveg" valign="middle" width="50"><form method="post" action="download.php" target="_blank" style="margin:0px;"><input type="hidden" name="ajdi" value="7167785" /><input type="submit" value="letöltés" name="subbut" class="szoveg" /></form></td>
    </tr>

    Az utolsó sorban szerepel, hogy melyik letöltőoldal nyíljon meg. Viszont ez érthető módon csak az eredeti oldalba beépítve működik. Ki lehet szedni ezt, és át lehet tenni egy másik fájlba, hogy ott is működjön?

    Vagy a fenti php-nak címsorban nem lehet átadni a szükséges paramétereket? Mert akkor minden letöltéshez lehetne 1-1 címet generálni, amit azután be lehetne tenni egy nagyon egyszerű oldalba.

    Csavar benne, hogy a mutatott oldalon sok esetben több lap van, amiket csak captcha beírásával lehet letölteni. Ezt nem lehet megkerülni, de legalább a monoton részét szeretném automatizálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák